SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dyrektorka generalna Burda Media Polska odchodzi po 29 latach

W piątej 26 listopada Justyna Namięta - dyrektor generalny i członkini zarządu Burda Media Polska po 29 latach pracy odchodzi z firmy. Namięta zdecydowała się zakończyć karierę zawodową.

Justyna Namięta (fot. materiały prasowe)Article

Justyna Namięta 26 listopada br. przestanie pełnić funkcję w zarządzie Burdy, ale do 31 maja 2022 roku będzie wspierać firmę jako zewnętrzny konsultant.

Czytaj też: Koniec magazynu „Gala”. „Nie udało się stworzyć mediów społecznościowych wokół tytułu"

„Justyna była podstawą i początkiem wieloletniego sukcesu Burda Media w Polsce. Dla mnie osobiście była najcenniejszym partnerem w rozwoju naszego biznesu. Zawsze mogłem mieć pewność, że mam w Justynie uczciwego i otwartego partnera z przedsiębiorczym nastawieniem. Justyna niezmiennie stawia ludzi w centrum swoich decyzji, czy to nasze zespoły, czy klientów. Za to serdecznie dziękuję Justynie, praca z nią była dla mnie wielkim zaszczytem i cieszę się, że będzie kontynuować naszą współpracę w roli doradczej przez kolejne miesiące” - powiedział Alexander Sorg, chief executive officer, Burda Media Polska.

Justyna Namięta rozpoczęła pracę w Burdzie w 1992 roku i przez kolejne lata rozwijała swoją  karierę zawodową na różnych stanowiskach, kończąc na obecnie piastowanej pozycji dyrektora generalnego (od 2011 roku) i członka zarządu. Namięta jest także w zarządzie Izby Wydawców Prasy.

W ub.r. przychody Burda Media Polska zmalały o 20,1 proc. do 130,75 mln zł, głównie z powodu spadku wpływów reklamowych o 35,2 proc. Średnioroczne zatrudnienie w firmie zmniejszono o 19 osób, a wynik netto poszedł w dół z 3,66 mln zł zysku do 9,83 mln zł straty

Dołącz do dyskusji: Dyrektorka generalna Burda Media Polska odchodzi po 29 latach

15 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
rozum
feminatywy to zło: dyrektor czy dyrektorka, członek czy członkini...
odpowiedź
User
tyle w temacie
30 lat w korpo - szkoda życia
odpowiedź
User
gosc
30 lat w korpo - szkoda życia
to co zarobila i osiagnela jest jej
odpowiedź