SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Justyna Troszczyńska i Maciej Nazim z VOD.pl rezygnują z pracy w Grupie Onet

Z Grupy Onet odchodzi dwoje menedżerów zajmujących się serwisem VoD.pl: product manager Maciej Nazim i senior content acquisition manager Justyna Troszczyńska - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Troszczyńska planuje podjąć własną działalność konsultingową w branży VoD.

Article

Justyna Troszczyńska pracuje w Grupie Onet od października 2012 roku. Jako senior content acquisition manager odpowiada za pozyskiwanie treści zewnętrznych do serwisu VoD.pl, m.in. umowy z dużymi producentami i dystrybutorami.

Troszczyńska złożyła już wypowiedzenie i z firmą będzie związana tylko do końca lipca. - Chcę się dalej rozwijać zawodowo. Rynek VoD w Europie Środkowej jest wciąż we wschodzącej fazie, a jego dynamiczny rozwój w Polsce stwarza wiele ciekawych możliwości - uzasadniła tę decyzję w rozmowie z Wirtualnemedia.pl. - Ze względu na doświadczenie, kontakty w branży dystrybucji filmowej w Polsce postanowiłam odpowiedzieć na potrzeby rynku i rozwinąć własną działalność w zakresie doradztwa i rozwoju usług VoD w regionie. Nie mogę jeszcze mówić o szczegółach, natomiast dzięki poparciu kluczowych polskich Dystrybutorów i Producentów filmowych oraz Partnerów Zagranicznych, liczę na to, że nie tylko uda się upowszechnić legalny dostęp do wielu produkcji, ale też wprowadzić spójną politykę eksploatacji filmów na wszystkich polach dystrybucji - zapowiedziała.

Wcześniej Justyna Troszczyńska pracowała m.in. jako acquisition manager i head of acquisition w Vivarto (w latach 2009-2012), production director w Fonografice (2009-2010), a także account manager w firmach Digi Pres Group, Megaus i PTK Centertel (obecnie Orange Polska).

Z Grupą Onet żegna się również Maciej Nazim, product manager VoD.pl. W firmie będzie zatrudniony do końca br. - Nie chciałbym jeszcze w tym momencie komentować sprawy - odpowiedział nam na pytanie o powody odejścia i dalsze plany zawodowe.

Nazim z Grupą Onet jest związany od ponad 10 lat, a managerem segmentu VoD jest od 6,5 roku. Wcześniej pełnił w firmie funkcje wicedyrektora rozwoju biznesu Zumi.pl oraz project managera i team leadera.

Grupa Onet nie informuje jeszcze, kto przejmie funkcje zwolnione przez Justynę Troszczyńską i Macieja Nazima. Biuro prasowe firmy uzasadniło nam, że oboje managerowie jeszcze nie zakończyli pracy, więc jest nadal czas na przekazanie ich obowiązków.

VoD.pl to najpopularniejszy polski serwis z wideo na żądanie. W kwietniu br. zanotował 3,6 mln użytkowników, 31,1 mln odsłon i 62:49 minut średniego czasu korzystania przez użytkownika (według Megapanelu PBI/Gemius - zobacz jego pełne wyniki).

Dołącz do dyskusji: Justyna Troszczyńska i Maciej Nazim z VOD.pl rezygnują z pracy w Grupie Onet

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ank
Go Justyna!:)
odpowiedź
User
Prasoznawca
No i jak widać nadal trwa skuteczna polityka wywalania ludzi z doświadczeniem. Mydło I Powidło GmbH.
odpowiedź
User
e-Ditta
Ach ten Onet, trzeba ich wszystkich powywalac. I to my, starzy printowcy pokazemy jak sie robi media cyfrowe w Polsce, pokazemy ze hej!
odpowiedź