SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

JW Construction chce sprzedać 1500 lokali w 2011r.

Firma deweloperska JW Construction podtrzymuje plan sprzedaży 1,5 tys. mieszkań w 2011 roku. Rezultat chce osiągnąć głównie w oparciu o inwestycje warszawskie, ale planuje ponadto rozpoczęcie projektów w Łodzi, Katowicach, Poznaniu i Gdyni, wynika z wypowiedzi wiceprezesa spółki, Tomasza Panabażysa.

JW Construction chce sprzedać 1500 lokali w 2011r.

„Poza inwestycjami warszawskimi, w tym roku planujemy uruchomienie projektów w Łodzi, Katowicach, Poznaniu i Gdyni. Plan zakłada sprzedaż 1,5 tys. lokali w tym roku" – powiedział Panabażys w środę.

W środę spółka wprowadziła do sprzedaży 376 lokali w projekcie Słoneczny Park w Ożarowie Mazowieckim, niedaleko Warszawy.

„Obecną sytuację na rynku oceniłbym jako stabilizację. To wymaga oferowania klientowi czegoś więcej. W budowie wykorzystujemy materiały ekologiczne, staramy się dodawać takie rzeczy jak wyciszenie mieszkań. W naszej strategii wprowadzania mieszkań na rynek raczej będziemy unikać sprzedawania na etapie dziury w ziemi" – dodał wiceprezes JW Construction.

Wcześniej w rozmowie z ISB, dyrektor pionu ekonomicznego spółki Małgorzata Szwarc-Sroka, zaznaczyła, że oprócz inwestycji mieszkaniowych,  JW Construction Holding planuje w 2011 rozpoczęcie m.in. komercyjnego projektu Nowa Dana w Szczecinie.

Narastająco w I-III kw. 2010 roku spółka miała 67,88 mln zł skonsolidowanego zysku netto wobec 69,36 mln zł zysku rok wcześniej, przy przychodach odpowiednio 457,49 mln zł wobec 491,08 mln zł.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: JW Construction chce sprzedać 1500 lokali w 2011r.

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl