SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

K+Group rozszerza współpracę z Canon Polska

K+Group rozszerza dotychczasową współpracę z Canon Polska, lokalnym przedstawicielstwem globalnego dostawcy technologii i usług z zakresu obrazowania. Dotychczas firmy współpracowały w obszarze brand PR. 

Article

K+Group współpracuje z Canon Polska w obszarze public relations od stycznia 2021 r.  Do tej pory w ramach bieżącej obsługi należąca do grupy agencja K+PR była odpowiedzialna za komunikację produktów i rozwiązań przeznaczonych dla konsumentów oraz profesjonalistów, w tym za działania z zakresu media relations, organizację spotkań prasowych i zarządzanie biurem prasowym. Od początku maja zespół K+PR wspiera także działania marki w zakresie influencer marketingu.

Po stronie K+PR za koordynację prac na rzecz Canon Polska odpowiada dział brand PR. Liderem zespołu odpowiedzialnego za działania z zakresu influencer marketingu jest Mateusz Madiuk, PR consultant.

Dodatkowo w maju br. firma podjęła współpracę z jeszcze dwoma spółkami z grupy. W ramach umowy agencja mediowa K+Digital oraz agencja reklamy i brandingu K+Creative przygotowały dla Canon Polska wielokanałową kampanię digital. Zadaniem zespołu zintegrowanego było opracowanie strategii mediowej, koncepcji komunikacji oraz materiałów graficznych do kampanii.

Za strategiczny nadzór nad projektem po stronie K+Digital odpowiada Błażej Soniewicki, CEO agencji oraz Agnieszka Wyrzykowska, group account director. Po stronie K+Creative prace koordynuje Katarzyna Koziara, head of creative i Zofia Łękawska-Orzechowska, project manager.

Dołącz do dyskusji: K+Group rozszerza współpracę z Canon Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl