SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Lichota, Sawczuk, Topa, Wolszczak, Dudziak, Pawlicki i Zakościelny w kalendarzu ATM Grupy na 2020 rok

Grupa ATM wypuściła na rynek najnowszą odsłonę swojego kalendarza ze zdjęciami znanych aktorów grających w produkcjach realizowanych przez firmę. Jak co roku, wydawnictwo nie będzie dostępne na rynku: kalendarz zostanie wysłany do przyjaciół i kontrahentów Grupy, a część nakładu trafi na aukcję WOŚP.

Leszek Lichota w kalendarzu ATM GrupyArticle

To już czwarta edycja kalendarza. Rok temu autorem fotografii do niego był Robert Wolański, w tym roku za zdjęcia odpowiada duet: Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik. Oboje mają słabość do pięknych rzeczy, designu lat 60. i fotografii analogowej. W tej technice powstał też ich kalendarz na 2020 rok.

 

Przed obiektywem stanęli polscy aktorzy: Leszek Lichota, Katarzyna Sawczuk, Bartłomiej Topa,, Grażyna Wolszczak, Kamila Baar-Kochańska, Przemysław Sadowski, Sandra Drzymalska, Maciej Zakościelny, Antoni Pawlicki, Julia Kamińska, Andrzej Konopka i Urszula Dudziak, którą w nadchodzącym roku zobaczymy w pierwszym wyprodukowanym samodzielnie przez ATM Grupę filmie fabularnym.  

Pomysłodawcą kalendarza jest prezes ATM Grupy Andrzej Muszyński. Co roku drukowanych jest tysiąc sztuk kalendarza, które rozsyłane są do współpracowników i kontrahentów firmy oraz do dziennikarzy. Dostają go także goście obecni na świątecznym wernisażu ATM Grupy. Kilka egzemplarzy kalendarza (z autografami gwiazd) przekazywanych jest także na aukcję WOŚP.

ATM Grupa zajmuje się głównie produkcją telewizyjną i filmową. W pierwszych trzech kwartałach br. osiągnęła 189,09 mln zł przychodów oraz 29,23 mln zł zysku netto (wobec 16,58 mln zł rok wcześniej).

W trzech kwartałach br. ATM Grupa, zajmująca się głównie produkcją telewizyjną i filmową, osiągnęła wzrost przychodów o 24 proc. do 189,09 mln zł oraz 29,23 mln zł zysku netto (wobec 16,58 mln zł rok wcześniej). Zysku netto pionu nadawania poszedł w górę z 955 tys. zł do 3,1 mln zł, a z akcji BoomBitu z 2,58 do 5,01 mln zł.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Lichota, Sawczuk, Topa, Wolszczak, Dudziak, Pawlicki i Zakościelny w kalendarzu ATM Grupy na 2020 rok

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ook
Jezu jakie te zdjęcia brzydkie
odpowiedź
User
klient
A Baar coraz brzydsza, a Wolszczak to już niepodobna do samej siebie.
odpowiedź
User
Laura
Gawryluk zróbcie jak czarną wdowę POLSATU. Wyrzuca ludzi z pracy . Nie tylko z TV POLSAT. Ma macki także w waszym ATM.
odpowiedź