SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Kamikaze tworzy zespół rozwoju, na czele Zofia Mozga i Tomasz Kufera

Agencja Kamikaze tworzy w swoich strukturach zespół rozwoju biznesu, którego trzon stanowić będą Zofia Mozga i Tomasz Kufera. Zespół będzie skupiał się na łączeniiu technologii z marketingiem i podejścia data-driven z kreatywnością.

Tomasz Kufera i Zofia MozgaArticle

Nowy dział będzie skupiał się na miksie technologii z marketingiem i data-driven z kreatywnością. Bedzie też odpowiedzialny za rozwój biznesu agencji, w tym m.in. wdrażanie do oferty agencji wypracowanego &D know-how z obszaru data-science, planowania i optymalizacji działań wielokanałowych, analityki zachowań konsumentów etc. Ma się też wyróżniać silną orientacją na branżę handlową (także przez współpracę w trójkącie brand-agencja-sprzedawca) oraz dbać o synergię działań marketingowych.

Stworzenie nowego działu wiąże się z awansami Zofii Mozgi i Tomasza Kufery, którzy stworzą team, wokół którego rozwijany będzie dział rozwoju biznesu.

Zofia Mozga obejmuje stanowisko szefowej rozwoju biznesu, na które awansuje z pełnionej dotychczas funkcji senior account managera. Z Kamikaze jest związana od 4 lat, pracowała w tym czasie m.in. dla L'Oreal Polska, Eurobank, Carlsberg Polska.

Tomasz Kufera ma 15-letnie doświadczenie w branży marketingowej, pracował m.in. w Marketing House, Havas i Gonna Be (w Kamikaze pracuje od 3 lat). Kufera awansuje obecnie ze stanowiska digital&data science consultant na stanowisko senior digital consultant. Przez ostatnie półtora roku zajmował się analityką w projekcie badawczo-rozwojowym Kamikaze, poświęconym analizie ścieżki użytkownika. Analizował zachowania konsumentów z uwzględnieniem online i offline oraz optymalizacją działań omnichannel.

- Zofia wykorzysta swoje doświadczenie w komunikacji marketingowej, pracy dla największych marek z obszaru influencer marketingu, działań w social media, prowadzeniu kampanii reklamowych w digitalu oraz pracy nad kompleksowymi działaniami 360 stopni, natomiast Tomasz dogłębną wiedzę o technologii, data-science, developmencie i analityce, jak również doświadczenia z wielu wdrożeń nad jakimi pracował - mówi Michał Ryszkiewicz, partner zarządzający agencji Kamikaze.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kamikaze tworzy zespół rozwoju, na czele Zofia Mozga i Tomasz Kufera

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl