SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kamil Siałkowski w Wirtualnej Polsce jako wydawca strony głównej

Od czerwca Kamil Siałkowski dołączył do grona wydawców strony głównej Wirtualnej Polski. W dalszym ciągu będzie też prowadził swoją autorską stronę „Siałkowski pisze z sądu”.

Kamil Siałkowski Fot. Materiały prasowe/Wirtualna Polska Article

Kamil Siałkowski pożegnał się z „Gazetą Wyborczą” w początku maja br. Z tytułem Agory związany był przez 15 lat, zaczynał w gorzowskim jej oddziale.

We wtorek Siałkowski dołączył do newsroomu Wirtualnej Polski. - Zdecydowałem się skorzystać z ciekawej propozycji. Chcę wykorzystać swoje 15-letnie doświadczenie w dziennikarstwie, ale skupić się bardziej na aktywnościach redaktorskich. WP daje mi taką możliwość i szansę na rozwój - skomentował dziennikarz w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl. W nowej redakcji Siałkowski będzie wydawał stronę główną, ale - jak się dowiadujemy - także od czasu do czasu będzie pisał teksty.

Siałkowski zaczął pracę w gorzowskiej „Gazecie Wyborczej” w 2005 roku, był m.in. dziennikarzem sportowym. W 2017 roku dołączył do zespołu „Gazety Stołecznej”, był m.in. jej redaktorem prowadzącym, wydawcą Warszawa.wyborcza.pl i reporterem sądowym. W przeszłości kierownik działu sportowego Gorzow24.pl i redaktor naczelny „66-400.pl. Dziennika aglomeracji gorzowskiej”.

W pierwszym kwartale br. holding Wirtualna Polska osiągnął wzrost przychodów o 19,4 proc. do 178,93 mln zł oraz zysku netto z 7,25 do 27,29 mln zł. Mocno urósł pion internetowy, natomiast zmalały wyniki Telewizji WP.

Portal WP.pl w kwietniu miał 16,83 mln użytkowników i 57,7 proc. zasięgu, a wszystkie strony i aplikacje Wirtualna Polska Holding - 21,92 mln użytkowników i 75,1 proc. zasięgu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kamil Siałkowski w Wirtualnej Polsce jako wydawca strony głównej

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
stacja
będzie więcej "loszek" na głównej?
3 0
odpowiedź