SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Kamila Petrus i Mateusz Paradowski dołączają do managementu InnerValue

Wieloletni współpracownicy agencji i dotychczasowi szefowie głównych działów InnerValue – Kamila Petrus i Mateusz Paradowski – dołączają do managementu firmy.

Management InnerValue Wojciech Iwaniuk (CEO), Andrzej Szurek (COO), Piotr Sobiś (CFO), Kamila Petrus i Mateusz Paradowski.Article

Kamila Petrus i Mateusz Paradowski na stanowiskach executive director będą współzarządzać pracami operacyjnymi całej organizacji.

- Bardzo cieszę się, że Kamila Petrus i Mateusz Paradowski będą jeszcze mocniej zaangażowani w rozwój InnerValue. Od lat przejawiają oni ponadprzeciętne umiejętności z obszaru komunikacji, jak i cechy menedżerskie. Przed nami wiele ciekawych projektów, ale i wyzwań. Obecnie wspólnie będziemy pracowali nad wyznaczeniem średnioterminowych celów dla naszej firmy – mówi Wojciech Iwaniuk, CEO InnerValue.

Mateusz Paradowski w InnerValue pracuje od początku swojej kariery zawodowej, czyli 2013 roku. W tym czasie przeszedł przez wszystkie szczeble organizacji pracując przy najbardziej prestiżowych projektach agencji. Od ponad czterech lat kieruje pracami zespołu specjalizującego się w prowadzeniu relacji inwestorskich, komunikacji IPO oraz komunikacji biznesowej spółek z obszaru nowych technologii. Nadzoruje realizację projektów oraz koordynuje bieżącą współpracę z klientami.

Kamila Petrus jest związana z InnerValue od 2018 roku. Od 2019 kieruje pracami zespołu odpowiedzialnego za projekty komunikacyjne dla innowacyjnych przedsiębiorstw. Tworzy komunikację strategiczną dla spółek z branży new-tech, gamingu i sektora IT. Nadzoruje realizację projektów crowdinvestingowych, procesy IPO i komunikację M&A startupów.

Przed dołączeniem do InnerValue pracowała w agencji PR/IR, gdzie zajmowała stanowiska starszego specjalisty ds. IR oraz account managera. Z rynkiem kapitałowym związana jest od 2015 roku. Karierę zawodową zaczynała jako dziennikarka radiowa i telewizyjna.

Oprócz Paradowskiego i Petrus management InnerValue tworzą – Wojciech Iwaniuk (CEO), Andrzej Szurek (COO) i Piotr Sobiś (CFO).

Dołącz do dyskusji: Kamila Petrus i Mateusz Paradowski dołączają do managementu InnerValue

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl