SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kampania informacyjna Europejskiego Centrum Konsumenckiego

Europejskie Centrum Konsumenckie rozpoczyna kampanię promocyjną w kawiarenkach internetowych.

Akcja zostanie przeprowadzona dzięki współpracy i bezpłatnemu udostępnieniu powierzchni reklamowych przez firmę ARBOmedia.

Celem działań promocyjnych jest poinformowanie konsumentów o istnieniu Europejskiego Centrum Konsumenckiego oraz przybliżenie działalności Centrum.

Na wszystkich komputerach, w kawiarenkach internetowych współpracujących z ARBOmedia, będzie pojawiała się strona internetowa ECK. Ponadto w kafejkach zostaną powieszone plakaty Centrum i będą rozdawane ulotki informujące o prawach konsumenta w Unii Europejskiej.

Kampania skierowana jest do młodych konsumentów w wieku 15 – 35 lat mieszkających w miastach powyżej 50 tys. Mieszkańców. Akcja zostanie przeprowadzona w okresie od 18 do 30 kwietnia 2006 i obejmować będzie 61 kawiarenek internetowych na terenie Polski.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kampania informacyjna Europejskiego Centrum Konsumenckiego

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl