SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Kampania społeczna Fox Kids

W ramach ogólnopolskiego projektu patronackiego pod nazwą Fox Kids - Naszym Dzieciom mającego na celu wspieranie instytucji charytatywnych w ich działaniach, telewizja Fox Kids przyłączyła się do nowej kampanii społecznej "Dziecko w Sieci" prowadzonej przez Fundację Dzieci Niczyje

Kampania medialna "Dziecko w Sieci", przeprowadzana pod hasłem "Nigdy nie wiadomo, kto jest po drugiej stronie" ma na celu: uwrażliwienie opinii społecznej na problem zawierania nieodpowiednich znajomości w Internecie, edukowanie dzieci w zakresie bezpieczeństwa w Sieci, edukowanie rodziców i specjalistów pracujących z dziećmi w zakresie bezpieczeństwa dzieci w Internecie.

W pierwszym etapie współpraca obejmie patronat medialny - do promocji pozytywnego i bezpiecznego dla użytkownika zachowania w Internecie udostępniony zostanie bezpłatny czas antenowy oraz stworzona będzie specjalna sekcja informacyjna na popularnej wśród dzieci stronie internetowej Fox Kids, www.foxkids.pl (średnio miesięcznie 150 tysięcy unikalnych użytkowników, 350 tysięcy wizyt).

Fundacja Dzieci Niczyje jest organizacją pozarządową o charakterze non-profit zajmująca się szeroko rozumianą pomocą dla dzieci krzywdzonych, ich rodzin i opiekunów. Fundacja prowadzi ośrodki pomocy, działalność badawczą i wydawniczą, a także organizuje kampanie społeczne związane z tę problematyką.

Fox Kids i Fundacja Dzieci Niczyje planują rozszerzenie współpracy o następne wspólne kampanie edukacyjne dla dzieci i młodzieży, mające na celu rozwijanie ich wyobraźni, uświadamianie problemów społecznych oraz wspieranie oświaty i kultury.

Akcja Fox Kids - Naszym Dzieciom stanie się pomostem między siłą medialną telewizji Fox Kids, a doświadczeniem instytucji charytatywnych działających na rzecz i dla dzieci.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kampania społeczna Fox Kids

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl