SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Kancelaria Premiera szuka producenta spotów, do wzięcia 2,4 mln zł

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów wybiera w przetargu firmę, która zajmie się produkcją spotów telewizyjnych i internetowych na potrzeby kampanii społecznych i i informacyjnych. Budżet to 2,4 mln zł.

Fot. Twitter/Kancelaria PremieraArticle

Przetarg dotyczy produkcji spotów telewizyjnych i internetowych oraz wystąpień przedstawiciela administracji państwowej na potrzeby kampanii społecznych i  informacyjnych realizowanych przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów.

Spoty i  wystąpienia mają  za  m.in.  informować o programach  rządowych, w tym prezentować jakie zmiany odczują beneficjenci programów dzięki wejściu w życie poszczególnych rozwiązań.   

Wybrana firma, przy każdym jednorazowym zleceniu będzie odpowiadać za produkcję do emisji w telewizji i w internecie spotu o długości od 15 s. do 2:20 min. lub wystąpienia o długości do 20 min. oraz produkcję do emisji w radiu spotu o długości od 15 s. do 30 s.

Kancelaria Premiera wymaga, by osoby występujące w spotach przeszły specjalistyczny casting zorganizowany przez KPRM, przy czym nie mogą to być osoby zaangażowane w dyskurs polityczny.  We wskazanych produkcjach w spotach będą występować osoby (specjaliści) zajmujące się daną dziedziną jaka będzie przedstawiana w spocie, przy czym nie mogą to być osoby zaangażowane w dyskurs polityczny. 

Spoty mają mieć  pozytywny  przekaz, wzbudzać  pozytywne  emocje,  przykuwać  uwagę, być autentyczne i naturalne, nowoczesne i dynamiczne, czytelne i przystępne w odbiorze.

Budżet, jaki na realizację produkcji wybranych spotów zamierza przeznaczyć KPRM wynosi 2,4 mln zł netto (bez VAT). Przetarg trwa do 27 października br., a wybrana w nim firma będzie pracować dla Kancelarii Premiera przez rok.
 

 

Dołącz do dyskusji: Kancelaria Premiera szuka producenta spotów, do wzięcia 2,4 mln zł

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Wolf
????? Jest jedna słuszna agencja
odpowiedź
User
AS
Znajomki już przebierają nogami ;)
odpowiedź
User
Leon
Ciekawe kto się sqrwi.
odpowiedź