SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kandydaci na dyrektora OTV Szczecin i OTV Lublin

Zarząd TVP zaakceptował kandydatów na dyrektorów ośrodków regionalnych.

Zarząd TVP S.A., 13 kwietnia 2006 r. zaakceptował i przegłosował kandydaturę Piotra Lichoty  na stanowisko dyrektora OTV Szczecin, a także  kandydaturę Krzysztofa Karmana na stanowisko dyrektora OTV Lublin i Grzegorza Linkowskiego na stanowisko dyrektora ds. programowych OTV Lublin. Kandydatury muszą uzyskać akceptację Rady Nadzorczej TVP S.A.

Piotr Lichota od października 2005 jest redaktorem naczelnym Telewizji Gryf w Szczecinie. Wcześniej był dziennikarzem radiowym pracując  w szczecińskich oddziałach Radia RMF FM (1999-2005) i Radia Plus oraz Radiu ABC. Był m.in. dziennikarzem informacyjnym,  wydawcą i szefem redakcji (w RMF FM). Współpracował m.in. z dziennikami: „Życie”, „Rzeczpospolita”, „Super Express” oraz tygodnikami: „Newsweek Polska” i „Niedziela”. Ma 33 lata. Absolwent Wydziału Teologicznego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Żonaty, ma córkę.

Krzysztof Karman od 1 sierpnia 2001 jest kierownikiem Redakcji Audycji Wsi i Rolnictwa TVP1. Redaktor i prezenter programu publicystycznego „Tydzień”. Inicjator konkursu na wójta. Współorganizator konkursów: „Agroliga”, „Sposób na sukces”, „Nasze kulinarne dziedzictwo”. Wcześniej, w latach 1994 – 2001 był dziennikarzem OTV Lublin. Jako dziennikarz pracuje w mediach elektronicznych od 1979 roku. Pracę zaczynał w rozgłośni Polskiego Radia w Lublinie.  Ma 50 lat. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UMCS. Żonaty, dwóch synów.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kandydaci na dyrektora OTV Szczecin i OTV Lublin

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl