SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Friz odsłania kolejne szczegóły "Tajnego projektu"

Karol "Friz" Wiśniewski uruchomił nowy kanał "Tajny projekt", który będzie związany z działalnością jego Ekipy.

Article

Na kanale "Tajny projekt" na YouTube opublikowano na razie trzy filmy.

W pierwszym, z 9 września, Karol "Friz" Wiśniewski opowiada o celu istnienia kanału. Będą na nim realizowane dwa nowe projekty influencera - jeden z nich ruszy jeszcze we wrześniu.

W najnowszym filmie z 12 września "Friz" zapowiada, że wraz z Ekipą "przeprowadzą się do domu za 5 milionów", a relacje z przeprowadzki będę na kanale "Tajny projekt" pokazywane codziennie.

Friz szuka nowych influencerów

Fani youtubera i Ekipy Friza spekulują, że nowy kanał może posłużyć do promocji projektu "Zostań influencerem", który Friz promował wiosną tego roku.

- Zaczynamy pewien projekt. Nie mogę jeszcze zdradzić, jaki on będzie, ale możecie w nim wziąć udział wy. W skrócie - szukamy internetowych talentów, osób które będą lub czują się już w tym jak ryba w wodzie. Jeśli czujesz, że sprawdzałbyś się jako influencer, to koniecznie wejdź w opis - zapowiadał  Karol "Friz" Wiśniewski.

Ekipa Holding chce wejść na giełdę

W listopadzie ub.r. Ekipę Holding podpisała list intencyjny z kontrolowanym przez Januarego Ciszewskiego funduszem JR Holding. Firmy umówiły się wtedy, że w zamian za pakiet akcji Ekipy wehikuł Januarego Ciszewskiego pomoże jej na główny lub boczny rynek warszawskiej giełdy „poprzez połączenie z publiczną spółką akcyjną w ramach realizacji transakcji odwrotnego przejęcia”.

Na początku lutego zapowiedziano, że Ekipa Holding połączy się z notowanym na bocznym rynku warszawskiej giełdy Beskidzkim Biurem Inwestycyjnym. Dodano, że w efekcie fuzji „powstanie podmiot o mocnej pozycji konkurencyjnej w branży nowoczesnych mediów”.

Miesiąc później podpisano umowę term sheet, w której ustalono kolejne szczegóły fuzji. Ma ona nastąpić do końca września br., w zarządzie połączonego podmiotu będą prezes i wiceprezes wskazani przez Ekipę oraz drugi wiceprezes wskazany przez Beskidzkie Biuro Inwestycyjne, a w radzie nadzorczej ma być od pięciu do dziewięciu członków, z których trzech (w tym przewodniczącego) wskaże Ekipa, a trzech - Beskidzkie Biuro Inwestycyjne.

JR Holding wycenił Ekipę na 144 mln zł

W lutym br. JR Holding objął 12,3 mln akcji Ekipy Holding z nowej emisji, które stanowią 11,97 proc. kapitału i głosów na walnym zgromadzeniu. W swoim raporcie za pierwszym kwartał JR Holding wycenił ten pakiet na 17,22 mln zł, co daje kapitalizację całej Ekipy w wysokości 143,8 mln zł.

- W swoich raportach przy spółkach niepublicznych zawsze wyceniamy nasze akcje po cenie ostatniej emisji - wyjaśnił January Ciszewski podczas konferencji. - Moim zdaniem to bardzo ostrożna wycena - dodał.

W drugiej połowie czerwca Ekipa Holding sprzedała akcje nowej emisji za 10,38 mln zł, kupiło je 45 osób fizycznych i firm. Pozyskane środki spółka zamierza przeznaczyć w całości na rozwój.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Friz odsłania kolejne szczegóły "Tajnego projektu"

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Beczka
Taki Mam talent dla youtuberów? Niezbyt odkrywcze acz niegłupie.
8 7
odpowiedź
User
Fan Friz i jego ekipy
Przepraszam najmocniej ale kanał "tajny projekt" ten co państwo dali to nie jest prawdziwy kanał Friza gdzie będą realizowane odcinki związane z projektem ten kanał ktoś stworzył i dodał stare odcinki, oficjalny kanał Friza "tajny projekt" ma tylko 1 film na razie więc proszę usunąć ten post bo państwo wprowadzają w błąd i dzięki temu twórca który podszywa się pod Friza ma większe teraz możliwość zarabiania dzięki państwu.
7 8
odpowiedź
User
P
Powinna być informacja - od tego twoje dziecko...dostanie -20pkt% do inteligencji ;) Patologiczny poziom rozrywki.
12 3
odpowiedź