SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Karol Gac będzie prowadził poniedziałkowe wydania porannego programu „Siódma 9”

Od 17 września Karol Gac - dziennikarz DoRzeczy.pl - poprowadzi poniedziałkowe wydania porannego programu „Siódma 9”. Audycja jest nadawana jednocześnie na antenach Radia Warszawa, Radia Nadzieja, Radia Głos i Radia Fiat oraz Katolickiego Radia Zamość.

Article

- Współpraca jest na stałe i przewiduje, że będę prowadził poranek w każdy poniedziałek. Jedynie w wyjątkowych sytuacjach będę na antenie częściej, jak chociażby w przypadku zastępstwa. Zamysł jest taki, aby każdy prowadzący miał na stałe przypisany jeden dzień tygodnia - odpowiedział Karol Gac na pytanie Wirtualnemedia.pl.

Poranny program „Siódma 9” jest nadawany w rozgłośniach katolickich od poniedziałku do piątku o 7.09. Wśród prowadzących poranek są dziennikarze Piotr Otrębski, Anna Skiepko, Jarosław Wydra i Marcin Fijołek. Od kilku miesięcy Fijołek prowadził dwa wydania porannej audycji, w zastępstwie za Agnieszkę Borowską. Od jesieni ponownie ma prowadzić tylko piątkowe wydania.

Gac od sierpnia 2016 roku pracuje jako dziennikarz portalu DoRzeczy.pl. Wcześniej od listopada 2015 roku do końca lipca 2016 roku pracował w portalu Telewizji Republika. Odszedł wraz z resztą zespołu, by budować portal DoRzeczy.pl.

Poranne pasmo „Siódma 9” wystartowało 2 października 2017 roku i jest emitowane w pięciu stacjach radiowych należących do Forum Niezależnych Rozgłośni Katolickich: Radiu Nadzieja (Łomża), Radiu Warszawa, Radiu Fiat (Częstochowa), Radiu Głos (Pelplin) oraz Katolickim Radiu Zamość.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Karol Gac będzie prowadził poniedziałkowe wydania porannego programu „Siódma 9”

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
PN
Wydaje mi się, że Katolickie Radio Zamość nie emituje poranka.
10 8
odpowiedź