SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Karol Grzybek dyrektorem finansowym Telewizji Puls, zastąpił Michała Zarembę

Do zespołu Telewizji Puls dołączył Karol Grzybek obejmując stanowisko dyrektora finansowego. Zastąpił Michała Zarembę, który odszedł ze spółki wraz z końcem czerwca br.

Karol Grzybek; fot. Telewizja PulsKarol Grzybek; fot. Telewizja Puls

Grzybek będzie odpowiedzialny m.in. za kształtowanie i nadzór nad realizacją polityki finansowej, tworzenie budżetu rocznego spółki i kontrolę jego wykonania, przygotowywanie prognoz finansowych, przeprowadzanie analiz dotyczących efektywności programowej. Będzie raportował do Dariusza Dąbskiego, prezesa zarządu.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Grzybek w roli dyrektora finansowego Telewizji Puls zastąpił Michała Zarembę, który sprawował tę funkcję przez poprzednie cztery lata.

Karol Grzybek posiada ponad 20-letnie doświadczenie w obszarze księgowości, finansów i controllingu. W 2018 roku objął stanowisko dyrektora finansowego w BOŚ Leasing - EKO Profit, spółce leasingowej z grupy Banku Ochrony Środowiska. W MS Wind, która również należy do grupy BOŚ, pełnił w latach 2020-2022 funkcję prezesa zarządu.

W latach 2009-2013 pełnił funkcję dyrektora finansowego w Beverly Hills Video. Jako główny księgowy pracował w latach 2013-2018 w HP Systems Polska.

Jest absolwentem Wyższej Szkoły Zarządzania w Warszawie, gdzie ukończył studia licencjackie w zakresie zarządzania biznesem oraz studia magisterskie w zakresie zarządzania strategicznego. W roku 2006 uzyskał dyplom MBA na Oxford Brookes University. W Polskiej Akademii Nauk ukończył studia podyplomowe w zakresie finansów i rachunkowości przedsiębiorstw.

Udział TV Puls w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2021 roku wyniósł 3,60 proc., a Puls 2 - 1,69 proc.

Dołącz do dyskusji: Karol Grzybek dyrektorem finansowym Telewizji Puls, zastąpił Michała Zarembę

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Gosc
Gratulacje Karol !
odpowiedź
User
OKo
Czy ktoś zainteresuje się wreszcie historią TV Puls i jej jedynego właściciela, który przejął biznes od kościoła?
odpowiedź
User
Jaco23
Brawo Karol!!!
odpowiedź