SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Karolina Gałecka za Kamila Dąbrowę rzecznikiem prasowym Urzędu m.st. Warszawy

Karolina Gałecka objęła funkcje wicedyrektora biura marketingu i rzecznika prasowego Urzędu m.st. Warszawy. Na tym drugim stanowisku zastąpiła Kamila Dąbrowę, który nadal będzie pracował w stołecznym ratuszu jako wicedyrektor biura marketingu.

Karolina GałeckaArticle

W komunikacie Urzędu m.st. Warszawy podano, że w związku ze zmianami organizacyjnymi w biurze marketingu Kamil Dąbrowa będzie obecnie jako wicedyrektor odpowiadał m.in. za tworzenie średnio- i długofalowej komunikacji marki miasta.

Dąbrowa pracuje w warszawskim ratuszu od początku ub.r., niedługo po rozpoczęciu kadencji Rafała Trzaskowskiego jako prezydenta stolicy. Poprzednio jako wicedyrektor marketingu był rzecznikiem prasowym ratusza i Trzaskowskiego, odpowiadał m.in. za kształtowanie wizerunku urzędu miasta i zarządzanie jego wydziałem prasowym. Kamil Dąbrowa objął to stanowisko w efekcie konkursu, w którego finałowym etapie brało udział pięć osób.

Na początku ub.r. Kamil Dąbrowa na swoim profilu twitterowym nadal publikował dosadne komentarze polityczne, za co krytykowali go niektórzy dziennikarze. - Nie uważam, abym przekroczył jakąkolwiek normę przyzwoitości. Rozważam utworzenie osobnego konta do komunikacji jako rzecznik - mówił Dąbrowa portalowi Wirtualnemedia.pl.

W poniedziałek na Twitterze Kamil Dąbrowa napisał, że nowe obowiązki powierzył mu prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. - Dziękuję za współpracę dziennikarzom, zespołowi komunikacji w ratuszu a szczególnie świetnej ekipie Wydziału Prasowego - stwierdził.

Karolina Gałecka jako wicedyrektor biura marketingu i rzeczniczka prasowa Urzędu m.st. Warszawy od poniedziałku odpowiada za prowadzenie bieżącej komunikacji miasta.

Poprzednio Gałecka była rzecznikiem prasowym Zarządu Dróg Miejskich w Warszawie (podlegającego prezydentowi miasta), a wcześniej pracowała w biurze prasowym Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Karolina Gałecka za Kamila Dąbrowę rzecznikiem prasowym Urzędu m.st. Warszawy

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
rzecz-nik
I dobrze, pan Dąbrowa nigdy nie odbierał telefonów, nie oddzwaniał, nie odpisywał na maile i smsy od dziennikarzy. To cud, że tyle tam był nic nie robiąc, wysługując się innymi. Zresztą, on nic nie wiedział o Warszawie, więc może i lepiej, przynajmniej się nie ośmieszał.
odpowiedź
User
YKK
Nie wiem czyj to był pomysł z tym nieszczęsnym Kamilem Dąbrowo. Ale dobrze, że to już po.
odpowiedź
User
mb24
Czy TVN24 znów wyciągnie do niego pomocną rękę i zaprosi do komentowania w "Szkle Kontaktowym"? Mam nadzieję, że już trzeci raz - nie...
odpowiedź