SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Karolina Główczyk, Karol Kałuża i Zuzanna Pawlak w Solski Communications

Do zespołu Solski Communications dołączyły trzy nowe osoby - Karolina Główczyk, Karol Kałuża i Zuzanna Pawlak.

Od lewej: Karol Kałuża, Karolina Główczyk i Zuzanna PawlakArticle

Karolina Główczyk dołączyła do zespołu financial communications na stanowisko senior associate. Karolina ma ponad 6 lat doświadczenia w komunikacji. Specjalizuje się w PR korporacyjnym dla branż finansowej, telekomunikacyjnej, ubezpieczeniowej i HR. Wcześniej pracowała w agencjach One Multi i Clear Communication Group. Ukończyła studia magisterskie na wydziale Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Warszawskiego.

Karol Kałuża dołączył do zespołu brand communications na stanowisku associate. Przez blisko 3 lata pracował w agencji Dream Music, zajmując się promocją artystów oraz klientów z branż hotelarskiej i konsumenckiej. Ma licencjat uzyskany na wydziale Dziennikarstwa i Medioznawstwa Uniwersytetu Warszawskiego.

Zuzanna Pawlak dołączyła do zespołu corporate communications na stanowisku client executive. Ma 2-letnie doświadczenie w komunikacji, ostatnio pracowała w Ptak Warsaw Expo. Jednocześnie jest w trakcie studiów licencjackich na Wydziale Dziennikarstwa i Medioznawstwa Uniwersytetu Warszawskiego.

Dołącz do dyskusji: Karolina Główczyk, Karol Kałuża i Zuzanna Pawlak w Solski Communications

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl