SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Karolina Hajdukiewicz dyrektorem HR w Digitree Group

Stanowisko dyrektora HR w firmie Digitree Group zajmującej się marketingiem internetowym objęła Karolina Hajdukiewicz.

Karolina HajdukiewiczArticle

W Digitree Group Karolina Hajdukiewicz stanie na czele HR całej grupy kapitałowej. Ma kształtować nowoczesną kulturę organizacji, umacniać zaangażowanie pracowników, zarządzać talentami oraz dbać o ich rozwój indywidualny i zespołowy.

- Misja oraz wizja naszej Grupy są możliwe do osiągnięcia jedynie poprzez konsekwentną realizację poszczególnych celów. Dynamiczny rozwój kapitału ludzkiego jest jedną z naszych kluczowych ambicji. Nasi specjaliści wnoszą ogromny wkład w nowoczesne rozwiązania technologiczne oferowane przez Grupę i dlatego zaprosiliśmy do współpracy Karolinę Hajdukiewicz, która będzie odpowiedzialna za rozwój i wzmacnianie kompetencji menadżerskich oraz kształtowanie kultury organizacyjnej - komentuje Rafał Zakrzewski, prezes Digitree Group.

- Wierzę, że pozwoli to nie tylko przyciągnąć do naszej Grupy utalentowanych pracowników, ale również zbuduje wysoki poziom zaangażowania i motywacji - dodaje.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Dotychczas Karolina Hajdukiewicz współpracowała z takimi firmami i markami jak Audi, Volkswagen,Dräxlmaier Group, Selena FM, Grupa FCA i Dovista. Z branżą HR jest związana od ponad 20 lat, poprzednio pracowała jako chief people officer w firmie expondo.

W styczniu br. Digitree Group przyjęła strategię na lata 2021-2023. Zapowiedziała, że zamierza rozwijać obecne usługi, wprowadzać nowe rozwiązania dla branży e-commerce oraz osiągać więcej wpływów z zagranicy, nie wyklucza przejęć. Firma liczy, że jej wpływy będą rosły średniorocznie o 17 proc., za zysk EBITDA o 25 proc., nie zamierza wypłacać dywidendy.

W pierwszym kwartale br. Digitree Group w ujęciu skonsolidowanym zanotowała 15,07 mln zł przychodów i 201 tys. zł straty netto, wobec 12,71 mln zł wpływów i 223 tys. zł straty netto rok wcześniej.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Karolina Hajdukiewicz dyrektorem HR w Digitree Group

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl