SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Karolina Kawska CEO Tigers

Po rezygnacji Franciszka Georgiewa z fotela CEO prezeską zarządu i nową wspólniczką agencji digitalowej Tigers zostaje Karolina Kawska.

Karolina Kawska Karolina Kawska

Karolina Kawska z agencją Tigers związana jest od 2015 roku. W 2020 roku objęła funkcję head of social media, a w czerwcu 2021 awansowała na stanowisko head of customer success.

Po rezygnacji z pełnienia funkcji CEO przez Franciszka Georgiewa, twórcy i właściciela Tigers, Kawska pokieruje teraz całą agencją. W planach Tigers na ten rok jest m.in. otwarcie pierwszego lokalnego oddziału agencji w Krakowie i przygotowanie do wejścia na zagraniczne rynki w 2023 roku.

- Przez ostatnie dwa lata koncentrowałam się na budowaniu silnego zespołu Customer Success, który rozwinęłam z 7 do 47 specjalistów, oraz znacznym zwiększeniu udziału obsługi klientów z segmentu korporacyjnego. To dobry fundament do dalszej rozbudowy agencji, w której DNA zaszyta jest misja bycia  przewodnikiem po digitalowej dżungli. Nie planuję rewolucji w Tigers. Jesteśmy nowoczesną i dobrze działającą organizacją, w której nieustannie walczymy o podnoszenie jakości i efektywności naszej pracy, co doceniają klienci. Przychody agencji podwajamy konsekwentnie z roku na rok, zebraliśmy świetny team specjalistów z rynku i wykształciliśmy managerów, którzy stoją za tym sukcesem. Jestem ogromnie wdzięczna Franciszkowi oraz wszystkim tym, którzy budowali markę Tigers i przyczynili się do kolejnych sukcesów agencji w minionych 7 latach. Czas na kolejny rozdział - mówi Karolina Kawska, CEO agencji digitalowej Tigers.

Zobacz: Tigers kupuje 60 proc. udziałów w Automation House Agencja

Karolina Kawska będzie miała udziały w Tigers

Karolina Kawska wraz z funkcją prezesa zarządu, weszła również w posiadanie udziałów w spółce Tigers. Franciszek Georgiew będzie teraz koncentrował swoją uwagę na rozwoju grupy podmiotów działających w obszarach marketingu, technologii i automatyzacji przedsiębiorstw.

- Oddaję stery agencji w momencie jej rozkwitu. Rośniemy najszybciej na rynku, a kolejne oceny satysfakcji klientów dają poczucie dobrze wykonanej pracy. To początek kolejnego rozdziału, w którym Karolina i zbudowany przez nas zespół liderski sięgną razem po kolejne szczyty w obszarze digital marketingu. Moje naturalne talenty i uwolniony czas będę chciał wykorzystać w budowaniu grupy podmiotów z obszarów marketingu i technologii z silnym zapleczem shared services center, a także budować naszą obecność zagranicą z wykorzystaniem zewnętrznego finansowania - mówi Franciszek Georgiew, założyciel i właściciel spółki Tigers.

Agencja digital marketingu Tigers działa pod obecną nazwą od początku tego roku. Firma przeszła rebranding, obejmujący m.in. zamianę nazwy z Social Tigers, nową stronę internetową i identyfikację wizualną.

Tigers istnieje od 2015 roku i obsługuje takie marki jak: Motorola, Salad Story, I’m Inter Motors, Empik, Eduweb.

Dołącz do dyskusji: Karolina Kawska CEO Tigers

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Sztejwart
Tigers istnieje od 2020 roku.

Wcześniej była - JDG - JEDNOOSOBOWA działalność gospodarcza Bazyli Georgiew SocialTigers.

Te dane są ogólnodostepne i łatwo sprawdzić czy notka prasowa zawiera prawdę.
odpowiedź