SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Karolina Kisły szefową strategii w Gameset

Karolina Kisły, związana z Gamesetem (Grupa LTTM) od trzech lat, objęła stanowisko head of strategy.

Karolina KisłyArticle

Do obowiązków Kisły należeć będą nadzór nad pracą zespołu sprzedawców i strategów oraz pozyskiwanie klientów, prowadzenie i nadzór merytoryczny wybranych projektów agencji oraz rozwijanie wiedzy z zakresu strategii w gaming marketingu w Gameset.

Dodatkowo Karolina Kisły zaangażowana będzie w reprezentowanie firmy na konferencjach, webinarach i w mediach.

Do Karoliny Kisły raportować będą Agnieszka Skuza (junior sales manager) i Jacek Pyszczek (sales manager) oraz trzy osoby, które dołączą do zespołu w wyniku prowadzonej aktualnie rekrutacji. Nowa head of strategy będzie bez zmian raportować do Piotra Bombola, chief strategy officera.

Karolina Kisły do Gamesetu dołączyła w 2019 roku, gdzie pełniła kolejno funkcjebBusiness development manager i new business strategist. Ma sześcioletnie doświadczenie w branży gaming marketingu, wcześniej zarządzała influencerami, projektami eventowymi i online oraz kampaniami marek nieendemicznych, które stawiały pierwsze kroki w komunikacji do graczy.

Jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego.

Dołącz do dyskusji: Karolina Kisły szefową strategii w Gameset

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl