SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Karolina Kord dyrektor zarządzającą Space PR

Od stycznia Karolina Kord została managing directora agencji Space PR. To nowo utworzone stanowisko w firmie.

Karolina Kord Article

Karolina Kord awansowała ze stanowiska PR account managera. Była dotychczas odpowiedzialna za tworzenie strategii komunikacyjnych i wizerunkowych, kontakt z mediami oraz obsługę klientów agencji. Po objęciu nowej funkcji będzie dodatkowo pełniła nadzór nad wszystkimi zespołami firmy oraz będzie odpowiadała za obsługę kluczowych klientów oraz rozwój agencji.

Poprzednio pracowała w Imago Public Relations. Swoje 7-letnie doświadczenie zdobywała w Górniczej Izbie Przemysłowo-Handlowej, w której zajmowała się m.in. kreowaniem wizerunku organizacji, organizacją szkoleń i konferencji krajowych i międzynarodowych, planowaniem, projektowaniem i zarządzaniem materiałami promocyjnymi, a także redakcją wydawnictw Izby.

Pracowała również w jednostkach certyfikujących systemy zarządzania Quality Austria-Polska i CIS-Certification & Information Security Services, gdzie odpowiadała za budowanie wizerunku firm na rynku polskim, tworzenie i realizację strategii marketingowych w zakresie sprzedaży usług certyfikacyjnych i szkoleń, realizację wyznaczonych planów sprzedażowych oraz obsługę klienta.

Karolina Kord wykształcenie zdobywała na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie i Katowicach. Ukończyła również studia podyplomowe na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach w zakresie zarządzania umiejętnościami managerskimi.

Agencją Space PR kieruje Marcin Janowski.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Karolina Kord dyrektor zarządzającą Space PR

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl