SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Karolina Lewicka publicystką „Polityki”

Dziennikarka Radia TOK FM Karolina Lewicka zadebiutowała jako publicystka w tygodniku „Polityka”. W ostatnich latach współpracowała z „Tygodnikiem Powszechnym”.

Karolina Lewicka, fot. Agora Article

W nowym numerze „Polityki” artykuł Karoliny Lewickiej, zatytułowany „Mały piesek, ale głośny”, pojawił się w rubryce „Tydzień w polityce”.

W tej rubryce bieżące wydarzenia polityczne komentują autorzy zewnętrzni, w tej grupie są Adam Bodnar, Jarosław Kuźniar, Radosław Sikorski, Marek Migalski, Marek Borowski i Antoni Dudek.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Według danych Polskich Badań Czytelnictwa w pierwszym kwartale br. średnia sprzedaż ogółem „Polityki” wynosiła 82 556 egz. (z czego 24 711 w wersji elektronicznej), o 10,1 proc. mniej niż przed rokiem.

Spółka wydająca tygodnik „Polityka” i dwutygodnik „Forum” w ub.r. przy niewielkim wzroście przychodów zanotowała spadek zysku netto z 2,77 mln do 560,5 tys. zł.

Karolina Lewicka w TOK FM

Od lat Karolina Lewicka jest związana z Radiem TOK FM, prowadzi tam m.in. „Wywiad polityczny”. W ostatnich latach pisała o polskiej polityce do „Tygodnika Powszechnego”, jest wykładowczynią w Collegium Civitas.

Do początku 2016 roku pracowała też w Telewizji Polskiej, prowadziła m.in. „Minęła dwudziesta” w TVP Info, „Politykę przy kawie” w TVP1, relacje z Sejmu i materiały do głównego wydania „Wiadomości”, była też gospodynią serwisów informacyjnych w TVP Info.

Wcześniej pracowała w programach informacyjnych Telewizji WTK („Puls dnia”) i TVP Poznań („Teleskop”).

Dołącz do dyskusji: Karolina Lewicka publicystką „Polityki”

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Raczej nietrafiony wybór
Nie uważam by miała coś do powiedzenia. Co innego polegać w radio, zresztą najczęściej wywiad z kimś ze „swojej” strony, co innego pełnowymiarowy felieton w inteligenckim tygodniku.
13 9
odpowiedź
User
Oj
Nawet nazwisko ma odpowiednie do profilu tygodnika
12 7
odpowiedź
User
Mezopotamer
Karolina ma wiedzę i talent.
9 5
odpowiedź