SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Karolina Pietrzyk dołącza do IPG Health Spark Warsaw

Od początku marca Karolina Pietrzyk dołączyła do IPG Health Spark Warsaw jako senior art director & innovation. Wcześniej była szefową kreacji w Sygnis.

Karolina Pietrzyk Article

Pietrzyk dołącza do zespołu kreatywnego, który podlega bezpośrednio Adamowi Radziunowi, creative lLead w IPG Health Spark Warsaw.

- Koniec 2021 roku i szczególnie pierwsze miesiące bieżącego roku to czas intensywnego rozwoju naszych struktur i kompetencji. To także powiększenie portfolio brandów zarówno z obszarów Rx jak i OTC oraz poszerzenie współpracy z naszymi Klientami w
nowych obszarach digitalowo-technologicznych. Wszystko to pozwala nam na inwestycję w kompetentny zespół i nowe elementy naszej oferty - mówi Mariusz Otowski, managing director IPG Health Spark Warsaw.

Ostatnio w Sygnis

Karolina Pietrzyk ma ponad 12-letnie doświadczenie zdobyte na stanowiskach kreatywnych w agencjach reklamowych.

Ostatnio pracowała w Sygnis na stanowisku head of creative. Wcześniej m.in. w Saatchi&Saatchi i Havas Worldwide dla szerokiego portfolio lokalnych i globalnych marek z sektora bankowego, farmaceutycznego i dóbr konsumpcyjnych.

Jej prace były wyróżniane nagrodami zarówno branżowymi, jak i artystycznymi - od Cannes Lions, KTR, Golden Drum, Innovation Awards, Polish Graphic Design Awards, czy Young Creatives, aż po nagrody International Poster Biennale Mexico, Market Art. i Mail & Design Wirtualne Biennale Praga.

 

Dołącz do dyskusji: Karolina Pietrzyk dołącza do IPG Health Spark Warsaw

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl