SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Karolina Rafalo na czele sprzedaży Prowly. Awansowały Karolina Zasada i Karolina Jakubik

Karolina Rafalo objęła funkcję head of sales w Prowly, firmie oferującej narzędzie dla specjalistów PR. Karolina Zasada awansowała na head of customer success, a Karolina Jakubik na senior growth specialist.

Po lewej: Karolina Rafalo; Góra: Karolina Jakubik; Dół: Karolina Zasada Article

Karolina Rafalo z Prowly związana jest od trzech lat, do tej pory na stanowisku senior growth specialist. Na stanowisku head of sales zastąpiła Wojciecha Dwojackiego, który w listopadzie 2018 roku pożegnał się z firmą, by uruchomić własny biznes.

Rafalo odpowiada za proces sprzedaży w Prowly, budowę i realizację strategii sprzedaży na rynki zagraniczne oraz za zarządzanie i rozwój zespołu sprzedażowego.

Karolina Jakubik, dotychczas growth specialist, awansowała na stanowisko senior growth specialist. Zastąpiła tym samym Karolinę Rafało. Do jej obowiązków należy pozyskiwanie klientów polskich oraz zagranicznych.

Karolina Zasada awansowała z pozycji customer success managera na stanowisko head of customer success. Obok bieżących obowiązków (zarządzanie działem, zapewnianie bieżącej obsługi klientów), w nowej roli odpowiada również za budowę i realizację strategii podtrzymywania relacji z klientem oraz polityki sprzedażowej. Do jej obowiązków należy też edukowanie klientów o produkcie Prowly.

Spółka Prowly.com oferuje platformę internetową do komunikacji public relations.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Karolina Rafalo na czele sprzedaży Prowly. Awansowały Karolina Zasada i Karolina Jakubik

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Brandzl24
Jak można awansować, gdy się nie jest zatrudnionym na umowę o pracę?
10 9
odpowiedź