SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Karolina Sulej odpowiada za dział Styl w magazynie „Wysokie Obcasy Extra”

Karolina Sulej, odpowiedzialna za działy „Styl Życia” i „Moda” w „Wysokich Obcasach” (Agora) w sierpniu br. obejmie dodatkowo stanowisko szefowej nowego działu „Styl” w „Wysokich Obcasach Extra”. Będzie tworzyć i redagować teksty oraz czuwać nad sesjami zdjęciowymi.

Karolina Sulej Article

Dotychczas Sulej w dodatku „Wysokie Obcasy” odpowiadała za działy „Styl Życia” i „Moda”. Od sierpnia obejmie dodatkowo stanowisko szefowej nowego działu „Styl” w „Wysokich Obcasach Extra”. W miesięczniku pojawi się więcej rubryk poświęconych designowi - będą informacje o nowych książkach na temat designu, znajdą się teksty polecające wystawy i pokazy oraz modne przedmioty. W każdym numerze redakcja przedstawi sylwetkę osoby godnej uwagi z branży mody, designu czy architektury - projektanta, kostiumografa, modelki czy krytyka.

Redakcja utworzy od sierpnia także nową rubrykę: „Sulej - Ludzie i Rzeczy”, w której autorka będzie przeprowadzać rozmowy o ubraniach i przedmiotach, najważniejsze dla jej rozmówców. Będą nimi osoby z życia publicznego. W dziale „Styl” znajdzie się także miejsce na reportaże i wywiady związane z projektowaniem oraz autorskie sesje wnętrzarskie.

Karolina Sulej będzie także odpowiedzialna - jak redaktorka i autorka - za wydania „Wysokich Obcasów” i „Wysokich Obcasów Extra” ukazujące się wiosną i jesienią każdego roku wraz z pojawieniem się nowych kolekcji projektantów mody.

Sulej zaczynała w magazynie „A4“. Od lat jest dziennikarką związaną m.in. z „Wysokimi Obcasami“ i „Viva! Moda“. W przeszłości była m.in. redaktorką eksperymentalnego magazynu o modzie „Maj“ wydanego w ramach Miesiąca Fotografii w Krakowie, wicenaczelną magazynu o stylu życia „Exklusiv“, redaktor prowadzącą magazynu „Podróże“, redaktor mody magazynu o muzyce „Pulp“ i stylistką „Wysokich Obcasów“, z którymi jest związana od 8 lat. Zajmuje się antropologią mody - jest doktorantką w Instytucie Kultury Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego i pisze o roli wyglądu w czasie II wojny światowej. W „Wysokich Obcasach” pisze felietony o popkulturze.

„Wysokie Obcasy” to cotygodniowy dodatek do sobotniej „Gazety Wyborczej”. „Wysokie Obcasy Extra” z kolei to luksusowy magazyn dla młodych kobiet, ukazujący się w cyklu miesięcznym.

W ubiegłym roku „Wysokie Obcasy Extra” zyskały najwięcej jeśli chodzi o sprzedaż magazynów luksusowych. Jego wynik w stosunku do roku poprzedniego zwiększył się o 4,37 proc. do 68 749 egz.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Karolina Sulej odpowiada za dział Styl w magazynie „Wysokie Obcasy Extra”

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl