SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Karolina Wysota i Krzysztof Berenda z Nagrodami Dziennikarskimi ZBP im. Mariana Krzaka

Tegorocznymi laureatami Nagród Dziennikarskich im. Mariana Krzaka przyznawanych przez Związek Banków Polskich zostali Karolina Wysota z money.pl i Krzysztof Berenda z Radia RMF FM.

Karolina Wysota z money.pl została nagrodzona "za konsekwencję we wnikliwym prezentowaniu trudnej tematyki bankowo-finansowej w sposób przyjazny czytelnikowi oraz za otwartość na różne poglądy i przedstawianie racji wszystkich uczestników rynku finansowego", a Krzysztof Berenda z Radia RMF FM - "za umiejętne i rzetelne przedstawianie problematyki bankowości, finansów i rynków kapitałowych w sposób przystępny dla słuchaczy i aktywne prezentowanie jej w mediach społecznościowych".

Nagrody Dziennikarskie ZBP im. Mariana Krzaka są przyznawane od 1997 r. Mają na celu wspieranie i wyróżnianie dziennikarzy lub redakcji zajmujących się tematyką finansowo-bankową, szerzących wiedzę ekonomiczną i przekazujących rzetelne informacje w sposób przejrzysty i zrozumiały.

Nagrodę przyznaje zarząd ZBP na podstawie rekomendacji jury złożonego z przedstawicieli największych polskich banków.

Dołącz do dyskusji: Karolina Wysota i Krzysztof Berenda z Nagrodami Dziennikarskimi ZBP im. Mariana Krzaka

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Niezależny
Banki dyktują, którym dziennikarzom dać nagrody? To skrajnie nieetyczne.
odpowiedź
User
Krzyś? Dobrze Ci z tym?
Nie wiem czy byłbym dumny za nagrodę od banków. W postrzeganiu społecznym to chyba są po komornikach najgorzej kojarzona instytucje.
odpowiedź