SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Karolina Zelent-Śmigrodzka zarządza Kulczyk Foundation

Karolina Zelent-Śmigrodzka objęła stanowisko dyrektorki zarządzającej Kulczyk Foundation.

Karolina Zelent-Śmigrodzka to wieloletnia dyrektorka w Ministerstwie Spraw Zagranicznych i doświadczona dyplomatka. Specjalizuje się w pomocy rozwojowej i humanitarnej. Przez ponad 20 lat zarządzała programami pomocowymi.

Współpracowała m.in. z ONZ, Organizacją Współpracy Gospodarczej i Rozwoju i Międzynarodowym Komitetem Czerwonego Krzyża. Brała udział w licznych misjach humanitarnych w Afryce, Europie i na Bliskim Wschodzie.

Karolina Zelent-Śmigrodzka stawia na rozwój kobiet

Nowa dyrektorka zarządzająca Kulczyk Foundation przez lata zbierała doświadczenie reprezentując Polskę w radach strategicznych Europejskiego Banku Inwestycyjnego, Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju oraz funduszach migracyjnych Unii Europejskiej. Była też członkiem Rady Fundacji „Fundusz Współpracy".

– Całkowita równość płci i walka z dyskryminacją wobec kobiet to kurs obrany przez Kulczyk Foundation. Będę z dumą realizować tę misję. Widzę, jak duże nadzieje są pokładane w naszej Fundacji i dostrzegam realne szanse na naprawę świata, w którym żyjemy – mówi Karolina Zelent-Śmigrodzka.

Karolina Zelent-Śmigrodzka to absolwentka Szkoły Głównej Handlowej oraz Aarhus School of Business w Danii. Swoją wiedzę poszerzała, studiując finanse i bankowość oraz międzynarodowe stosunki gospodarcze i polityczne.

Poprzednio dyrektorem zarządzającym Kulczyk Foundation był Przemysław Pohrybieniuk. Stanowisko piastował od początku grudnia ubiegłego roku.

Dołącz do dyskusji: Karolina Zelent-Śmigrodzka zarządza Kulczyk Foundation

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Zofia
Super. Bardzo kompetentna, rzutka osoba. Powodzenia!
odpowiedź
User
Schoolgirl
Szkoła Podstawowa nr 3 w Siedlcach, lata 80-te :) Pamiętam Karolinę bo zawsze miała fajne ciuchy, nie dało się jej nie zauważyć. Pozdrowienia!
odpowiedź
User
Gościówa
Gratulacje dla Pani Karoliny!
odpowiedź