SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Karta Świat - nowa oferta Tele 2

Z nowej Karty Świat, usługi typu pre-paid umożliwiającej wykonywanie tanich rozmów międzynarodowych, można teraz korzystać nie tylko w Polsce, ale również Austrii, Niemczech, Francji, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii.

Stawki za połączenia wykonywanie z zagranicy są przy tym znacznie niższe niż roaming międzynarodowy sieci komórkowych. 

Karta Świat - rozwiązanie typu pre-paid, umożliwiające wykonywanie tanich połączeń międzynarodowych bez podpisywania umowy z operatorem - przeszła w ostatnim czasie szereg poważnych zmian. Inny jest nie tylko wygląd Karty, ale przede wszystkim dużo większa funkcjonalność i jeszcze niższe ceny (do USA, Kanady i na telefony stacjonarne w Australii, Japonii i krajach UE tylko 39 groszy z VAT za minutę) - informuje Tele 2.
                   

Oprócz bezpłatnego numeru dostępowego typu 0800, na który można się dodzwonić ze zwykłych telefonów stacjonarnych i automatów telefonicznych, uruchomiony został również numer dostępowy, przeznaczony dla użytkowników telefonów komórkowych. Numer dostępowy dla dzwoniących z telefonów komórkowych nie jest co prawda bezpłatny, gdyż jest to zwykły numer w warszawskiej strefie numeracyjnej, jednak niskie koszty połączeń międzynarodowych wykonywanych za pośrednictwem Karty Świat sprawiają, że zsumowany koszt połączeń jest znacznie niższy niż w przypadku połączeń międzynarodowych, oferowanych przez sieci komórkowe.

Najważniejszą cechą nowej Karty Świat jest jednak możliwość korzystania z tej samej karty w kilku innych krajach europejskich - Austrii, Niemczech, Francji, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. Zaletą tego rozwiązania jest przede wszystkim wygoda użytkowania, gdyż zagranicą korzysta się z tej samej karty co w Polsce, oraz atrakcyjne ceny połączeń. Połączenia wykonywane za pośrednictwem Karty Świat zagranicą odbywają się na podobnych zasadach jak w Polsce. W każdym z krajów użytkownicy mają do dyspozycji bezpłatny numer dostępowy typu 0800 (umieszczone na rewersie Karty), z którym mogą się połączyć z dowolnego telefonu stacjonarnego. Za połączenia wykonywanie poza granicami Polski pobierana jest dodatkowa opłata w wysokości 1 zł z VAT za minutę. Tak więc telefonując np. z Niemiec czy Wielkiej Brytanii do Polski, za minutę połączenia użytkownik poniesie koszt w wysokości 1,39 zł z VAT. Jest to kwota, której nie może się równać praktycznie żadna oferta roamingowa operatorów sieci komórkowych.

- Korzystając z potencjału firmy C3 Poland, która jest częścią holdingu Tele2, oferujemy klientom w Polsce możliwość oszczędzania na wydatkach związanych z rozmowami międzynarodowymi nie tylko w Polsce, ale również w krajach, do których Polacy wyjeżdżają najczęściej. Karta Świat oferuje nie tylko niskie ceny i doskonałą jakość połączeń, ale również, tak bardzo istotną dla wielu osób, kontrolę kosztów. Nawet zagranicą klient w każdej chwili może się bowiem dowiedzieć ile pieniędzy na rozmowy wydał i ile ma ich jeszcze do dyspozycji - powiedział Christopher Zlobinski, Dyrektor Generalny C3 Poland. 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Karta Świat - nowa oferta Tele 2

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl