SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Kasa musi się zgadzać” - Formacji Chatelet w portfelu reklamuje Wonga.com (wideo)

Z początkiem grudnia ruszyła kampania reklamowa serwisu pożyczek internetowych Wonga.com prowadzona pod hasłem „Kasa musi się zgadzać”. Akcję, której bohaterami są członkowie kabaretu Formacja Chatalet, przygotowały firmy Unlimited, Film Produkcja, Starcom, iProspect i Stars.

Article

Głównym elementem wszystkich spotów jest moment zastanowienia, kiedy osoba ocenia swój bieżący plan wydatków, sprawdza zasobność portfela i dopiero wtedy, świadomie, podejmuje decyzję o zakupie i pożyczce. Członkowie kabaretu Formacja Chatalet odgrywają żartobliwie bohaterów uosabiających banknoty w portfelu mające różne przeznaczenie.

- Kampania „Kasa musi się zgadzać” pokazuje, że realizowanie potrzeb konsumpcyjnych musi być poprzedzone refleksją - podkreśla Małgorzata Maroszek, dyrektor marketingu Wonga.com w Polsce. W spotach wystąpiło 10 prawdziwych klientów firmy, z których każdy opisał, w jakiej sytuacji i w jakim celu skorzystał z oferowanej przez nią pożyczki.

We wrześniu br. polską wersję serwisu Wonga odwiedziło 601,6 tys. realnych użytkowników (według Megapanelu PBI/Gemius - zobacz pełne wyniki serwisów tematycznych).

Reklamy przekonują, że przy wzięciu w Wonga.com pierwszej pożyczki w wysokości maksymalnie 1500 zł na 60 dni spłaca się tylko 10 zł więcej.

Kampania jest prowadzona od początku grudnia w telewizji (kanały główne i tematyczne) oraz internecie, a wiosną przyszłego roku obejmie także prasę.

>>> Oglądaj najciekawsze spoty reklamowe na tv.wirtualnemedia.pl

Strategię i kreację kampanii wspólnie z działem marketingu Wonga.com przygotowała agencja Unlimited, która jesienią br. wygrała przetarg na obsługę strategiczną i ATL-ową firmy. Spoty nakręcił Bartłomiej Kaczmarek, wyreżyserował Tadeusz Śliwa, a produkcją zajął się dom produkcyjny Film Produkcja. Za strategię, optymalizację działań i zakup mediów w internecie odpowiada agencja iProspect, a za planowanie i zakup pozostałych mediów - dom mediowy Starcom.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Kasa musi się zgadzać” - Formacji Chatelet w portfelu reklamuje Wonga.com (wideo)

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
eee
A od kiedy 100zl ma niebieski kolor a 50zielony????
9 8
odpowiedź