SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Katarzyna Bujakiewicz promuje ubezpieczenie Onkopolisa w BZ WBK-Aviva (wideo)

Aktorka Katarzyna Bujakiewicz została ambasadorką marketingową ubezpieczenia Onkopolisa oferowanego przez BZ WBK-Aviva klientom Banku Zachodniego WBK. Akcję ubezpieczyciel przygotował wspólnie z agencjami Peppermint i Simplicity.

Katarzyna Bujakiewicz w reklamie Onkopolisy w BZ WBK-AvivaArticle

Katarzyna Bujakiewicz została wybrana do promowania Onkopolisy m.in. dlatego, że angażuje się w różne akcje społeczne dotyczące walki z chorobami nowotworowymi, m.in. w działania Drużyny Szpiku. - Jej postawa i działania wpierające chorych zmagających się z rakiem są bliskie naszym wartościom. Ufam, że wspólnie przekonamy klientów do odpowiedzialnej postawy i zapewnienia sobie  bezpieczeństwa finansowego na wypadek jednej z najgroźniejszych chorób - komentuje Remigiusz Ślipiec, członek zarządu BZ WBK-Aviva TU odpowiedzialny za sprzedaż i marketing.

Reklamy z udziałem Bujawkiewicz podkreślają, że przypadku diagnozy nowotworu Onkopolisa może zapewnić pomoc finansową w postaci jednorazowej wypłaty nawet do 200 tys. zł, a dodatkowo oferuje szeroki pakiet różnych usług pomocy medycznej zarówno profilaktycznej, jaki i onkologicznej.

Onkopolisa będzie dostępna w placówkach Banku Zachodniego WBK od 1 lipca. BZ WBK-Aviva planuje długoterminową współpracę marketingową z Katarzyną Bujakiewicz.

Aktora w ostatnich miesiącach wzięła udział w kampanii wody Nałęczowianka, a w ub.r. wystąpiła w spocie Formuły Junior Box w Play.

Działania reklamujące Onkopolisę są obecnie realizowane w oddziałach BZ WBK (m.in. plakaty na szybach), a z początkiem lipca obejmą też telewizję.

Kampania została przygotowana przez BZ WBK-Aviva we współpracy z agencjami reklamowymi Peppermint i Simplicity. Ta pierwsza odpowiadała za przygotowanie strategii komunikacji i claimu Onkopolisy.

Dołącz do dyskusji: Katarzyna Bujakiewicz promuje ubezpieczenie Onkopolisa w BZ WBK-Aviva (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl