SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zmiany we „Wprost”: Katarzyna Dobrowolska-Batyra redaktor prowadzącą, Magdalena Papuzińska w sekretariacie redakcji

Katarzyna Dobrowolska-Batyra została redaktor prowadzącą tygodnika „Wprost” (AWR Wprost). Do tej pory była szefową sekretariatu redakcji. Teraz stanowisko to zostało zlikwidowane.

Article

Dobrowolska-Batyra dołączyła do zespołu tygodnika w 2016 roku. Objęła stanowisko sekretarza redakcji, zastępując Malwinę Buszko.

Po trzech latach stanowisko to zlikwidowano, a Katarzyna Dobrowolska-Buszko została redaktor prowadzącą „Wprost”. Jej obowiązki i kompetencje zbliżone są do funkcji zastępcy redaktora naczelnego. Do sekretariatu redakcji dołączyła także Magdalena Papuzińska, dotychczasowa szefowa działu Społeczeństwo. Na tym stanowisku zastąpiła ją Małgorzata Fiejdasz-Kaczyńska.

Katarzyna Dobrowolska-Batyra zanim dołączyła do zespołu tygodnika „Wprost”, pracowała jako redaktor i fotoedytor w miesięczniku „Voyage”.

Z danych ZKDP wynika, że w pierwszych trzech kwartałach br. średnia sprzedaż tygodnika „Wprost” wyniosła 14 489 egz., o 17,2 proc. mniej niż rok wcześniej. Od sierpnia br. redaktorem naczelnym pisma jest Marcin Dzierżanowski.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany we „Wprost”: Katarzyna Dobrowolska-Batyra redaktor prowadzącą, Magdalena Papuzińska w sekretariacie redakcji

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl