SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Katarzyna Fabjaniak dyrektor zarządzającą Hill+Knowlton Strategies

W agencji public relations Hill+Knowlton Strategies utworzono nowe stanowisko - managing director. Objęła je Katarzyna Fabjaniak, group account director.

Katarzyna FabjaniakArticle

- Zmiana związana jest z bardzo dynamicznym rozwojem agencji w ostatnim okresie i potrzebą wzmocnienia zespołu kierowniczego firmy. Utworzenie stanowiska managing director podyktowane jest koniecznością rozbudowy centrów kompetencji nastawionych na dostarczanie najwyższego poziomu obsługi klientów agencji - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Grzegorz Szczepański, CEO Hill+Knowlton Strategies.

Katarzyna Fabjaniak w Hill+Knowlton Strategies pracuje od lutego 2016 roku. Jako group account director odpowiada za zarządzanie i rozwój strategicznych projektów komunikacji korporacyjnej, produktowej oraz new business. Dodatkowo, nadzoruje prace zespołu healthcare oraz wspiera rozwój departamentu digital & influencer marketing.

W agencji specjalizuje się w koordynacji projektów o charakterze regionalnym oraz ich lokalnej implementacji. W ramach tych kompetencji zarządza zespołem Huawei HUB odpowiedzialnym za strategię komunikacji na 22 rynkach CEE, Nordics & Turkey.

Na nowym stanowisku, oprócz obecnych obowiązków, przejmie kompleksowy nadzór nad wybranymi działaniami operacyjnymi polskiego oddziału. W szczególności będzie to obsługa klientów agencji. Zajmie się również rozbudową zespołu komunikacji digitalowej.

Katarzyna Fabjaniak doświadczenie zawodowe gromadziła w 24/7 Communication, Warsaw College of Promotion i On Board PR. Jest trenerką z zakresu client service i strategii komunikacji oraz jurorką w konkursach branżowych.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Katarzyna Fabjaniak dyrektor zarządzającą Hill+Knowlton Strategies

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Placek
"Moją ambicją jest, aby każdy zarówno obecny, jak i potencjalny klient agencji, mógł poczuć czym naprawdę jest doświadczenie pracy z H+K Strategies... " - co autor miał na myśli wymieniając w tym zdaniu obecnych klientów agencji?;)
odpowiedź
User
blablabla
Bla, blabla, bla, bla, blablabla... ludzie od komunikacji nie potrafią pisać...
odpowiedź
User
toja
Nowa dyrektor zarządzająca to mądra człowiek.
odpowiedź