SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Katarzyna Fabjaniak awansuje w Havas PR Warsaw na executive director

Katarzyna Fabjaniak awansowała na stanowisko executive director w Havas PR Warsaw. Z agencją związana jest od ponad dwóch lat.

Katarzyna Fabjaniak Article

Fabjaniak obejmuje nadzór nad zarządzaniem operacyjnym, ze szczególnym uwzględnieniem rozwoju klientów i zespołu. Ponadto odpowiada za rozbudowę portfolio klientów oraz maksymalizację synergii działań z dywizją public affairs oraz współprac realizowanych wewnątrz Havas Village – struktury łączącej Havas Creative Group oraz Havas Media Group, gdzie pod jednym dachem pracują konsultanci, stratedzy, eksperci mediowi i talenty kreatywne. Raportuje bezpośrednio do Tomasza Lisa, managing directora Havas PR Warsaw.

Z Havas PR Warsaw Katarzyna Fabjaniak związana jest od stycznia 2021 r. Wówczas dołączyła jako business director of operations and Development, a jej głównym zadaniem było strategiczne wsparcie kluczowych klientów agencji i akcelerowanie nowego biznesu.

Katarzyna Fabjaniak wcześniej w Hill+Knowlton Strategies, 24/7Communication i On Board Think Kong

- W 2022 r. zanotowaliśmy blisko 60 proc. dynamikę wzrostu, co pokazuje jak wiele udało nam się w tym czasie osiągnąć i jak wiele mamy do zaoferowania. Umacniamy naszą pozycję w obszarach komunikacji korporacyjnej i kryzysowej, ale nieustannie rozwijamy też nasze zespoły lifestyle & entertainment – komentuje Katarzyna Fabjaniak, executive director.

- W ciągu trzech ostatnich lat umocniliśmy swoją pozycję w czołówce polskich agencji public relations oraz zbudowaliśmy zupełnie nowe kompetencje w zakresie public affairs. W nadchodzącym czasie będziemy inwestowali w rozwój praktyki ESG, w tym całego obszaru działań związanych z raportowaniem pozafinansowym, ale także aktywnie rozwijali ofertę dla sektorów przemysłu, energetyki, IT oraz kultury i rozrywki. Rola Katarzyny jest i będzie w tym procesie kluczowa - dodaje Tomasz Lis, managing director.

Katarzyna Fabjaniak posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy agencyjnej. Wcześniej związana była m.in. z Hill+Knowlton Strategies oraz 24/7Communication i On Board Think Kong. Specjalizuje się projektach komunikacji korporacyjnej, marketingowej i kryzysowej, ze szczególnym uwzględnieniem sektora retail, real estate, FMCG i nowych technologii. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu międzynarodowymi projektami o charakterze hubowym. Jurorka światowych konkursów branżowwych Cannes Lions Dubai Lynx Festival oraz New York Festivals Advertising Awards.

Dołącz do dyskusji: Katarzyna Fabjaniak awansuje w Havas PR Warsaw na executive director

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Zygmunt III
Pani będzie "akcelerować biznes" (sama tak napisała na TT). Może to przesadzone, ale jako PR-owiec czuję niesmak.
odpowiedź
User
ga
a co symbolizuje ten symbol robiony palcowkami?, bo to nie przypadek..
odpowiedź