SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Katarzyna Kalinowska senior event managerem w El Padre

Katarzyna Kalinowska awansowała na stanowisko senior event managera w El Padre.

Article

Kalinowska odpowiada za realizację kluczowych eventów, działań promocyjnych, ambientowych oraz kontakt z klientami i podwykonawcami agencji.

W El Padre pracuje od ponad 3 lat, gdzie najpierw odbyła staż firmowy, następnie była stażystką w ramach projektu Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji "Turystyka na stażach" realizowanego z funduszy unijnych, a następnie została zatrudniona na stanowisku junior event managera. Kolejnym krokiem w karierze zawodowej był awans na stanowisko event managera co wiązało się z prowadzeniem i realizowaniem coraz większych i bardziej skomplikowanych projektów.

W ciągu ostatnich dwóch lat realizowała różnorakie projekty w tym działania marketingowe, sponsoringowe, eventy offline, online i eventy hybrydowe.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując jako przewodnik turystyczny, asystent Biura Wykonawczego Polskiej Izby Turystyki oraz asystent Biura Rektora Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji w Warszawie.

Katarzyna Kalinowska jest absolwentką studiów magisterskich i licencjackich Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji w Warszawie a także studiów licencjackich Szkoły Głównej Handlowej (Rachunkowość i Finanse).

Dołącz do dyskusji: Katarzyna Kalinowska senior event managerem w El Padre

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl