SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Katarzyna Kamińska zakłada Empify Social Impact Co.

Katarzyna Kamińska uruchomiła nową agencję Empify Social Impact Co.

Katarzyna Kamińska Article

Empify Social Impact ma specjalizować się w doradztwie na polu określonych zagadnień społecznych jak neuroróżnorodność, zdrowie emocjonalne i psychiczne czy równe szanse. - Oferta agencji kierowana do przedsiębiorstw, które chcą być agentami zmiany zarówno w tych obszarach, jak i samym podejściu do Human First - wyjaśnia Katarzyna Kamińska.

- Zależy mi na jasnym pozycjonowaniu firmy i mam ambicję, aby Empify Social Impact Co. sama stała się katalizatorem zmian i miała wyrazisty głos w debacie publicznej. Chętnie podejmiemy współpracę przy kampaniach produktów zrównoważonych środowiskowo z wykluczeniem wszelakiego green-washingu. Nie będziemy współpracować z przemysłem paliw kopalnych - zapowiada założycielka Empify Social Impact.

Z oferty agencji skorzystają mają m.in. członkowie zarządu, osoby odpowiedzialne za zrównoważony rozwój, public affairs i ESG czy HR.

- Zgadzam się ze słowami Sophie Wade, która jest światowym autorytetem w sprawach dotyczących przyszłości pracy, że biznes wchodzi w nową erę, zorientowaną na człowieka. Jeśli przez ostatnie dwadzieścia lat słyszeliśmy non stop „digital first”, to teraz będą się liczyć potrzeby człowieka - pracownika, klienta, konsumenta, każdego interesariusza firmy. W Europie impulsem do szybszej transformacji w tym obszarze jest dyrektywa CSRD (Corporate Sustanbility Reporting Directive). Także dla mnie osobiście tematy społeczne i zdrowotne są ważne od zawsze a doświadczenia z pandemii COVID-19 czy trwającej wojny w Ukrainie pokazują, jak bardzo istotne są wczucie się w potrzeby innych i dialog. Zależało mi, aby główne kompetencje na start odzwierciedlały moje dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe i życiowe - komentuje dla Wirtualnemedia.pl Katarzyna Kamińska.

Twórczyni Empify Social Impact przez ostatnie cztery lata, do końca września br. była wiceprezesem oraz COO Hill+Knowlton Strategies. Kamińska wcześniej przez czternaście lat kierowała agencją Havas PR Warsaw (dawniej Euro RSCG Sensors).

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Wcześniej pracowała m.in. w Business Communications Associates SA oraz Grupie Onet. Jest członkiem European Association of Communication Directors, działa także na rzecz Związku Firm Public Relations. Od kilku lat uczestniczy w pracach jury konkursów public relations m.in. Golden Word Awards, Sabre Awards oraz Złote Spinacze. Jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Dołącz do dyskusji: Katarzyna Kamińska zakłada Empify Social Impact Co.

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Jacek
no nie... pozycjonowana tuba do belkotu korporacyjnego w imie csr
5 0
odpowiedź
User
Były podwładny KK
Śmieszne jest to, że mówi to kobieta, która sama jest pozbawiona etyki w pracy i zrozumienia podwładnych.
1 0
odpowiedź
User
Martyna
Bardzo dobry pomysł bo w Polsce wciąż nie ma za dużo firm doradzających w takich specjalizacjach. Po doświadczeniu widać że ta osoba może wnieść dużo cennej wiedzy dla swoich klientów w tym obszarze. Inne agencje PR też powinny się zajmować takimi tematami
2 0
odpowiedź