SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Katarzyna Kawka dyrektorem informacji w Radiu ZET

Funkcję dyrektora informacji Radia ZET przejęła Katarzyna Kawka, poprzednio zajmująca takie stanowisko w Antyradiu i Meloradiu (wszystkie stacje należą do Eurozetu). Poprzednią szefową informacji w Radiu ZET była Katarzyna Buszkowska.

Katarzyna KawkaArticle

Katarzyna Kawka jest związana z Grupą Eurozet od 12 lat. Od 2017 roku była dyrektorem informacji Antyradia i Meloradia, jednocześnie pracowała w tej pierwszej stacji jako wydawca i serwisant.

Obecnie obowiązki szefa informacji a Antyradiu przejmie Grzegorz Kornacki, a w Meloradiu - Krystian Karwaszewski. Kornacki to wydawca i serwisant, z Antyradiem jest związany od 2012 roku. Natomiast Karwaszewski od początku ub.r. jest redaktorem naczelnym Meloradia, pracuje w stacji od 2017 roku, wcześniej był związany m.in. z Radiem ZET Gold i Radiem Plus.

W Radiu ZET poprzednią szefową informacji była Katarzyna Buszkowska, odeszła z końcem sierpnia ub.r., jej obowiązki przejął redaktor naczelny stacji Michał Celeda.

Katarzyna Kawka z branżą mediów jest związana ogółem od 26 lat. Przed pracą w Eurozecie była związana m.in. z łódzkim Radiem Pogoda (jako szefowa newsroomu i wydawca), Radiem Manhattan, Radiem Kraków i łódzkim Radiem Eska.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Według danych Kantar Media w czwartym kwartale ub.r. Radio ZET miało 12,5 proc. udziału w rynku słuchalności.

Natomiast serwis RadioZET.pl w grudniu ub.r. zanotował 9,32 mln użytkowników i 69,99 mln odsłon, a tylko w kategorii informacji i publicystyki - 7,82 mln użytkowników i 47,08 mln odsłon (według badania Gemius/PBI).

Dołącz do dyskusji: Katarzyna Kawka dyrektorem informacji w Radiu ZET

33 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
no cóż...
czyt. stawiamy na nudę i archaiczne podejście do newsów
odpowiedź
User
Piotr P
Gratulacje Kasia :)
odpowiedź
User
Zetek
Super, odpowiednie osoba na odpowiednim miejscu, Zeta zyska, Melo straciło, przecież Pan K.K. nie ma pojęcia o zarządzaniu newsroomem
odpowiedź