SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Katarzyna Kozłowska za Monikę Krajewską szefową komunikacji i marketingu w PGE

Katarzyna Kozłowska objęła stanowisko dyrektora departamentu komunikacji korporacyjnej i marketingu w PGE Polskiej Grupie Energetycznej. Zastąpiła Monikę Krajewską.

Katarzyna Kozłowska Article

Kozłowska specjalizuje się w doradztwie strategicznym, tworzeniu i wdrażaniu zintegrowanych strategii komunikacyjnych, zarządzaniu wizerunkiem osób i instytucji, public affairs oraz w zarządzaniu komunikacją strategiczną w trudnych z punktu widzenia akceptacji społecznej projektach inwestycyjnych.

Menadżerka doświadczenie zawodowe gromadziła w firmach Polska Telefonia Cyfrowa Era (dzisiaj T-Mobile), Polkomtel S.A., Polska Korporacja Telewizyjna Canal+, prywatna Grupa Medialna, PGE Energia Ciepła, w tym blisko 20 lat na wyższych stanowiskach kierowniczych.

Ukończyła studia doktoranckie w Kolegium Zarządzania i Finansów w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończyła również podyplomowe studia prawa i administracji na Uniwersytecie Warszawskim oraz podyplomowe Studia Relacji Inwestorskich i Komunikacji Finansowej w Szkole Głównej Handlowej. Z wykształcenia jest filologiem polskim.  

Katarzyna Kozłowska w PGE za Monikę Krajewską

Katarzyna Kozłowska zastąpiła Monikę Krajewską, która rozstała się ze spółką pod koniec lutego tego roku. Do PGE Krajewska przeszła w marcu 2017 roku, obejmując stanowisko zastępcy dyrektora departamentu komunikacji i marketingu. Pionem kierowała od maja ub.r.

Pod koniec lutego z PGE rozstał się też rzecznik prasowy spółki Maciej Szczepaniuk.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Katarzyna Kozłowska za Monikę Krajewską szefową komunikacji i marketingu w PGE

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl