SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Katarzyna Przewuska za Joannę Delbar w zarządzie ZFPR

Katarzyna Przewuska objęła stanowisko członka zarządu i wiceprezesa Związku Firm Public Relations. Zastąpiła w tych funkcjach Joannę Delbar.

Katarzyna Przewuska za Joannę Delbar w zarządzie ZFPR

Katarzyna Przewuska (na zdjęciu) została wybrana na nowego członka zarządu i wiceprezesa ZFPR przez dotychczasowe władze związku. Statut organizacji przewiduje możliwość dokooptowania jednej osoby do zarządu w trakcie trwania kadencji, jeśli jego pozostali członkowie widzą taką potrzebę. Nominacja Przewuskiej wynika z rezygnacji ze stanowisk członka zarządu i wiceprezesa ZFPR przez Joannę Delbar oraz dużej liczby projektów prowadzonych przez organizację.


Katarzyna Przewuska ma kilkunastoletnie doświadczenie w komunikacji korporacyjnej oraz public relations. Od 2003 roku jest prezesem zarządu Euro RSCG Sensors. Wcześniej związana była z firmą Business Communications Associates i portalem Onet.pl.

Przewuska wykładowcą w London School of Public Relations oraz członkiem wspierającym European Association of Communication Directors. Od kilku lat uczestniczy w pracach jury konkursów public relations Golden Word Awards oraz Złote Spinacze. Studia w zakresie handlu zagranicznego ukończyła na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Katarzyna Przewuska za Joannę Delbar w zarządzie ZFPR

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl