SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Katarzyna Sarota na czele zarządu Sarota PR

Nową CEO agencji Sarota PR została Katarzyna Sarota, dotychczasowa COO firmy. Do zarządu spółki wszedł Jakub Misiura, który jednocześnie prowadzi dział digital marketingu. Piotr Sarota, wieloletni szef agencji, pozostaje w niej w charakterze konsultanta.

Katarzyna Sarota i Jakub MisiuraArticle

Katarzyna Sarota współuczestniczy w budowaniu agencji Sarota PR od początku jej istnienia. Wcześniej zajmowała stanowisko chief operating officer, odpowiadała m.in. za finanse spółki, HR oraz wsparcie obsługi klientów. Piotr Sarota nadal pełni rolę konsultanta zarówno dla zespołu, jak i dla klientów agencji. Realizuje również program rozwoju talentów jako certyfikowany trener metodologii Gallupa.

Katarzyna Sarota szefową Sarota PR

Priorytetem dla nowej prezeski jest dbałość o jakość usług, rozwój usług agencji w kierunku działań związanych z promowaniem społecznej odpowiedzialności biznesu oraz szkoleń medialnych.

- Przeprowadzane przez nas badania satysfakcji pokazują, że cieszymy się zaufaniem i uznaniem ze strony klientów. Chcemy być dla nich nadal kompetentnym i skutecznym partnerem w zakresie public relations oraz digital marketingu – mówi Katarzyna Sarota.

Jakub Misiura pracuje w agencji Sarota PR od 2013 r., a od 2021 r. jest w niej szefem działu digital marketingu. Objął również stanowisko wiceprezesa spółki. – Moim najważniejszym celem jest rozwój usług digital marketingowych oraz zespołu odpowiedzialnego za ich realizację.  Zajmuję się również dalszą optymalizacją i automatyzacją technologicznych procesów wewnętrznych, zwłaszcza pod kątem odpowiadania na wyzwania ery postpandemicznej i sprawnego skalowania firmy – mówi wiceprezes Misiura.

Do jego zadań należy także rozwój agencyjnych narzędzi PR „Relations”, które ułatwiają zespołowi zarządzanie kontaktami z dziennikarzami, dystrybucję materiałów prasowych i analizę rezultatów.

Dołącz do dyskusji: Katarzyna Sarota na czele zarządu Sarota PR

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl