SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Katarzyna Terej nową przewodniczącą Rady Związku Firm PR

Katarzyna Terej objęła stanowisko przewodniczącej Rady Związku Firm Public Relatios. Wcześniej tę funkcję sprawował Przemysław Mitraszewski, obecny prezes ZFPR.

Article

Katarzyna Terej jest partnerem zarządzającym w agencji TBT i Wspólnicy, ekspertem oraz doradcą ds. komunikacji i public affairs. Od 25 lat nadzoruje międzynarodowe projekty komunikacyjne i business-to-business, posiada szerokie doświadczenie w doradztwie kryzysowym i w prowadzeniu relacji z interesariuszami. Absolwentka Filologii Angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Studiowała na Wydziale Zarządzania UW oraz na podyplomowych studiach Public Relations w SGH/University Minnesota, posiada tytuł Master of Business and Administration (MBA), specjalizacja International Marketing, otrzymany w WSHiFM/ Erasmus University Rotterdam, University of Durham.

Rada Związku Firm PR organem kontrolnym

Rada Związku Firm PR jest organem kontrolnym Związku i składa się z przynajmniej trzech członków spośród zrzeszonych agencji. Do jej kompetencji należy kontrolowanie całokształtu działalności zarządu, składanie wniosku do walnego zgromadzenia Członków w kwestii udzielania absolutorium dla zarządu, a także rozstrzyganie ewentualnych sporów pomiędzy członkami na tle ich działalności w Związku.

Rada ZFPR składa się obecnie z czterech przedstawicieli zrzeszonych agencji – Katarzyny Terej (TBT i Wspólnicy), Alicji Wysockiej-Świtały (Clue PR), Iwony Kubicz (Procontent) oraz Elizy Misieckiej (Genesis PR). Kadencja powołanej Rady trwa do 2023 roku.

Katarzyna Terej przejęła obowiązki Przemysława Mitraszewskego, który od lutego br. jest prezesem ZFPR.

 

Dołącz do dyskusji: Katarzyna Terej nową przewodniczącą Rady Związku Firm PR

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl