SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kate Rowlinson i Christine Fang dołączają do globalnej kadry kierowniczej MediaComu

MediaCom (GroupM) powołał do globalnego zarządu (global executive committee) Kate Rowlinson oraz Christine Fang. Pierwsza z nich objęła stanowisko managing director worldwide hubs, druga niedawno dołączyła do agencji jako global chief financial officer.

Kate Rowlinson Article

Rowlinson będzie odpowiedzialna za rozwój Worldwide Hubs w MediaCom oraz za nadzór nad tym, by działały zgodnie z tymi samymi wytycznymi dotyczącymi najlepszych praktyk, jednocześnie dążąc do lepszej integracji i mobilności pracowników sieci MediaCom.

Christine Fang (na zdjęciu niżej), która ma ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu finansami - zarówno w agencjach, jak i po stronie marketerów - dołączyła do GroupM w 2016 roku, jako CFO GroupM China.

Poprzednio była szefem FP & A w Mondelez China, a wcześniej przez ponad sześć lat w PepsiCo China pracowała na stanowisku CFO Beverages. Pracowała również w Gillette China i Carrefour China.

- Cieszymy się mogąc powitać Kate i Christine w globalnym zarządzie naszej agencji. Kate współpracuje z nami od ponad dziesięciu lat i odegrała znaczącą rolę w rozwoju naszej sieci oraz w rozwoju biznesu naszych klientów. Jej dołączenie do zarządu stanowi dobrą ilustrację naszej filozofii „People First, Better Results”. Z kolei Christine przynosi ze sobą doświadczenie na stanowiskach kierowniczych zarówno w pracy po stronie agencji, jak i po stronie klientów, a jej wiedza, szczególnie z perspektywy marketera, jest bezcenna - powiedział Stephen Allan, prezes i dyrektor generalny MediaCom Worldwide.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kate Rowlinson i Christine Fang dołączają do globalnej kadry kierowniczej MediaComu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl