SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

W Wigilię Polsat znów pokaże swój hit - „Kevin sam w domu”

Jak co roku, tak i w Wigilię 2022 roku Polsat planuje wyemitować swój hit: „Kevin sam w domu” - dowiedziały się Wirtualnemedia.pl. W 2021 roku ta produkcja zapewniła Polsatowi pierwsze miejsce wśród wszystkich kanałów telewizyjnych, jeśli chodzi o filmowe produkcje emitowane na małym ekranie.

Article

„Kevin sam w domu” od lat jest żelaznym punktem Wigilii na Polsacie – jak się okazuje nie inaczej będzie i w tym roku. Kanał planuje bowiem wyemitować film 24 grudnia w paśmie wieczornym, choć dokładnej godziny jeszcze nie można ustalić. Opowieść o chłopcu, który – zapomniany przez rodzinę w Święta Bożego Narodzenia – musi sam sobie radzić z atakującymi go w domu opryszkami jest ulubioną świąteczną opowieścią Polaków.

 

Spośród filmów fabularnych wyemitowanych w kanałach telewizyjnych w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2021 roku największą widownię zgromadził właśnie „Kevin sam w domu”. W Wigilię ub. roku w Polsacie obejrzało go średnio 4,19 mln widzów osób (1-minutowy zasięg tej emisji wyniósł 7,83 mln widzów), co przełożyło się na 34,14 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów i 42,22 proc. w grupie komercyjnej 16-49 - wynika z udostępnionej portalowi Wirtualnemedia.pl analizy Havas Media Group opracowanej na podstawie danych Nielsen Audience Measurement.

Jednak najwyższą historyczną widownię w Polsacie „Kevin sam w domu” zgromadził 29 grudnia 2000 roku o godz. 20.00, wówczas produkcja w stacji emitowana była po raz pierwszy. Film obejrzało 8,90 mln widzów, co dało Polsatowi 50,26 proc. udziału w rynku telewizyjnym. Drugie miejsce należało do nadanej dzień później o tej samej porze kontynuacji cyklu, czyli filmu „Kevin sam w Nowym Jorku”. Produkcja zgromadziła w Polsacie 8,69 mln oglądających (49,68 proc. udziału).

Udział Polsatu w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2021 roku wyniósł 8,19 proc.

Dołącz do dyskusji: W Wigilię Polsat znów pokaże swój hit - „Kevin sam w domu”

19 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Hubert
Chyba będę to oglądać
odpowiedź
User
Nicki
No cóż, widać że telewizja totalnie sobie odpuściła walkę o widzów.
Celem obecnie ma być trwanie które prowadzi do totalnej marginalizacji tego medium.
Niech nadal trwa n-ta edycja Tańca z gwiazdami, Mam talent, Top model, Voice of Poland, Master Cheff i innych ogrzewanych kotletów.
Młodego widza i tak nie ma, starszy widz który jest mało wymagający zostanie ale i tak odejdzie drogą naturalną.
odpowiedź
User
Gość
Narodziła się "Narodowa" świecka tradycja.
Kevin w święta w polsacie,
Maryla Rodowicz pewnie będzie w sylwestra; no Zenek pewnie też,
Znachor w święta Bożego Ciała, w najbliższe swięta pewnie też,
Smoleńsk w tv publicznej 10 kwietnia,
odpowiedź