SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kinga Piecuch pokieruje SAP w Europie Środkowo Wschodniej

Od maja Kinga Piecuch, prezes SAP Polska, obejmie funkcję head of general business and global channel w Europie Środkowo Wschodniej, w tym Austrii. Będzie łączyła oba stanowiska.

Kinga Piecuch Article

Kinga Piecuch stoi na czele SAP Polska, dostawcy systemów ERP, od 2014 roku. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży nowych technologii.

W nowej roli head of general business and global channel Kinga Piecuch będzie odpowiadać za rozwój rozwiązań SAP skierowanych do małych i średnich przedsiębiorstw w krajach Europy Środkowej i Wschodniej, w tym Austrii, oraz sieci partnerów SAP w tym regionie. W pierwszym okresie sprawowania nowej funkcji - do czasu ogłoszenia następcy - będzie łączyła tę rolę z dotychczasowymi obowiązkami prezes SAP Polska.

- Gdy obejmowałam stery w SAP Polska byliśmy postrzegani jako dostarczyciel rozwiązań tylko dla dużych firm i korporacji. Teraz około 50% wszystkich klientów SAP w Polsce to małe i średnie firmy. Jestem dumna ze wszystkiego, co osiągnęliśmy i wierzę, że w całym regionie CEE mamy jeszcze wiele dobrego do zrobienia dla segmentu MŚP, który w strategii SAP zajmuje istotne miejsce - mówi Kinga Piecuch.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kinga Piecuch pokieruje SAP w Europie Środkowo Wschodniej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl