SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Klara Ufnalewska odpowiada za PR w MediaMarktSaturn Polska

Klara Ufnalewska objęła stanowisko head of PR & sustainability w sieci elektromarketów MediaMarktSaturn Polska. Adam Szmidt został nowym dyrektorem IT sieci, a Przemysław Wójcicki w roli commercial processes & operation manager będzie odpowiadał za procesy w dziale zakupów i operacje handlowe marki.

Klara Ufnalewska Klara Ufnalewska

Klara Ufnalewska będzie odpowiadać za wizerunek marki MediaMarktSaturn Polska, komunikację zewnętrzną i wewnętrzną oraz działania związane ze zrównoważonym rozwojem. Ostatnio przez ponad rok odpowiadała za komunikację i PR w home.pl.  

Od 13 lat jest zawodowo związana z PR-em i komunikacją, z czego przez 8 lat zajmowała się elektroniką użytkową. Doświadczenie zdobywała w korporacjach, start-up’ach i agencjach PR. Pracowała m.in. w General Motors, a także w Panasonic Marketing Europe GmbH, gdzie była odpowiedzialna za PR na 17 rynkach Europy Środkowej i Wschodniej. Prowadziła też własną działalność, współpracując z firmami z branży elektroniki użytkowej, elektromobilności, czy usług sieciowych.  

Na poprzednich stanowiskach zajmowała się m.in. tworzeniem i wprowadzaniem strategii PR, komunikacją kryzysową, planowaniem eventów i kampanii, przygotowywaniem konferencji prasowych czy tworzeniem materiałów prasowych. Ma również doświadczenie w zarządzaniu zespołem, współpracy z agencjami partnerskimi, koordynacją komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej.

Klara Ufnalewska jest absolwentką kierunku Stosunki Międzynarodowe w Collegium Civitas oraz studiów podyplomowych: Public Relations i Strategiczne Komunikowanie w Firmach w Szkole Głównej Handlowej oraz Zagadnień Legislacyjnych na Uniwersytecie Warszawskim.

Z kolei nowy dyrektor IT, Adam Szmidt, w MediaMarkt będzie zarządzał m.in. strukturą IT, wyznaczał strategię rozwoju tego działu oraz systemów informatycznych w firmie, nadzorował projekty i procesy transformacji systemów informatycznych.

Adam Szmidt przez ponad 10 lat pracował w branży retailowej, także w środowisku międzynarodowym. Ma doświadczenie w obszarach takich jak m.in.: transformacja cyfrowa, odpowiedzialność za dostarczanie KPI, podnoszenie efektywności, standaryzacja procesów czy zarządzanie. Doświadczenie zdobył w Tesco, Leroy Merlin.

Adam Szmidt jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, gdzie uzyskał tytuł magistra na kierunku International Business. Studiował również Business Management na Edinburgh Napier University.

Przemysław Wójcicki do tej pory zawodowo związany był głównie z branżą FMCG oraz meble i wyposażenie. Zdobywał doświadczenie grupie Casino, Tesco, POCO (Grupa Steinhoff) i Mómax (Grupa Lutz), gdzie odpowiadał za zarządzanie kategoriami zakupowymi oraz procesy biznesowe.

Wójcicki jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, gdzie zdobył tytuł magistra, a także dyplomowanym Liderem kształtowania procesów biznesowych.

Dołącz do dyskusji: Klara Ufnalewska odpowiada za PR w MediaMarktSaturn Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl