SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Klarna z pierwszą kampanią świąteczną w Polsce

Internetowa platforma finansowa Klarna rozpoczęła pierwszą na polskim rynku świąteczną kampanię pod hasłem „Najlepszy prezent – więcej czasu”. Promuje w niej usługę Klarny “Zapłać za 30 dni” dostępną w sklepach internetowych. W akcji uczestniczą partnerzy platformy: Reserved, TATUUM, adidas, Local Heroes, eZebra, About You, Pandora.

Klarna ruszyła ze świąteczną kampanią pod hasłem „Najlepszy prezent – więcej czasu”.  Wspólnie z wybranymi partnerami, szwedzki fintech prezentuje usługę „Zapłać za 30 dni” jako metodę płatności, która pozwala zaoferować konsumentom większą swobodę i komfort w czasie intensywnego okresu przedświątecznych zakupów.

- W okresie przedświątecznych przygotowań wielu z nas staje przed wyzwaniem kupienia wymarzonych prezentów dla bliskich w krótkim czasie i w ramach ograniczonego budżetu. W takich warunkach świąteczne przygotowania stają się nerwowym wyścigiem z czasem. W naszej świątecznej kampanii, chcemy pokazać, że nie musi tak być. Klarna pozwala zaplanować świąteczne wydatki i zrobić zakupy w najlepszych cenach. Nasi partnerzy oferują atrakcyjne promocje na Black Friday, a dodatkowo możliwość zapłaty za zakupy z Klarną - w ciągu 30 dni, bez żadnych dodatkowych kosztów – komentuje Agnieszka Jabłońska-Twaróg, B2C marketing manager, która odpowiada za działania marketingowe Klarny w Polsce.

Kampania „Najlepszy prezent − więcej czasu” potrwa do 17 grudnia. Jest prowadzona równolegle na 9 rynkach (oprócz Polski także we Francji, Włoszech, Hiszpanii, Portugalii, Austarlii, Nowej Zelandii, Czechach i Grecji). Łącznie weźmie w niej udział ponad 60 sklepów partnerskich.

W kampanii prowadzonej na polskim rynku bierze udział 10 merchantów Klarny: m.in. Reserved, TATUUM, adidas, Local Heroes, eZebra, About You, Pandora. Działania są prowadzone w kanałach digital (Meta, Google Display Network i Snapchat), outdoor (spektakularne OOH w centrum Warszawy), PR oraz kanałach własnych Klarny i jej partnerów. Kampania będzie wspierana także poprzez działania z influencerami.

Za strategię mediową i współpracę z partnerami w Polsce odpowiada Agnieszka Jabłońska-Twaróg, a za egzekucję zespół Paid Media Klarny. Zakupu nośników reklamy zewnętrznej dokonał dom mediowy MediaCom. Działania komunikacyjnie będzie wspierać agencja Havas PR Warsaw.

 

Dołącz do dyskusji: Klarna z pierwszą kampanią świąteczną w Polsce

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl