SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Klaudia Wyszyńska: z Danone do Zwolnionych z Teorii

Klaudia Wyszyńska dołączyła do Fundacji Zwolnieni z Teorii, w której objęła stanowisko partnership & project managera. Poprzednio pracowała w koncernie Danone.

Klaudia WyszyńskaArticle

Zespół, do którego dołączyła Klaudia Wyszyńska, buduje i realizuje programy z partnerami fundacji. Wspierają one biznes w podnoszeniu zaangażowania pracowników, angażowaniu młodych w tematy społeczne ważne dla firmy, prowadzeniu badań i kampanii czy rekrutowaniu talentów.

Wszystkie programy współpracy opierają się na ekosystemie olimpiady Zwolnieni z Teorii i wspierają misję fundacji. Do zadań Klaudii Wyszyńskiej należy rozwijanie relacji z partnerami oraz realizacja strategicznych programów.

Klaudia Wyszyńska ostatnio w Danone

Klaudia Wyszyńska przez ostatnie cztery lata pracowała w Danone, gdzie ostatnio pełniła samodzielne stanowisko brand managerki marki Activia. W tym czasie współpracowała z agencjami VML, Mediacom i Geometry, realizując kampanie 360 stopni i aktywacje konsumenckie. Była odpowiedzialna za wprowadzenie na rynek ponad 10 innowacji, tworzeniu i realizacji strategii marki w Polsce. Wcześniej odbyła staż w Reckitt.

Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej oraz Queen's University w Kanadzie. W czasie studiów prężnie działała w organizacji Fashion Management Club jako Członkini Zarządu współtworząc pierwszą w Polsce organizację dot. zarządzania w sektorach mody, a po studiach na rok dołączyła do Kooperatywy Dobrze, aby wspierać lokalne działania sklepów i wspólnoty.

Zespół, do którego dołączyła Klaudia Wyszyńska, tworzą także Barbara Kaczkowska, Ola Chrustek, Natalia Podyma, Alicja Wolanin oraz Rafał Flis, współzałożyciel i wiceprezes zarządu fundacji. Na czele zespołu stoi Aleksandra Chudaś, dyrektor zarządzająca fundacji.

Zwolnieni z Teorii to ogólnopolska olimpiada z projektów społecznych. Powstała w 2014 roku, by dać każdemu młodemu człowiekowi możliwość tworzenia własnych projektów społecznych i nabywania kompetencji przyszłości, takich jak: współpraca, komunikacja czy przywództwo. Olimpiada polega na współpracy uczestników poprzez platformę internetową zwolnienizteorii.pl, opartą o nowoczesną metodę nauczania polegającą na tym, że robiąc prawdziwy projekt społeczny, rozwija się praktyczne kompetencje potrzebne w życiu zawodowym.

Dołącz do dyskusji: Klaudia Wyszyńska: z Danone do Zwolnionych z Teorii

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl