SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

KNF szuka agencji do kampanii o świadomym inwestowaniu

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego wybiera w przetargu agencję, która zajmie się kampanią na temat świadomego inwestowania - ustalił portal Wirtualnemedia.pl.

fot. Shutterstock.comfot. Shutterstock.com

Rozpoczęty przez KNF przetarg dotyczy zaplanowania, przygotowania i przeprowadzenia ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej mającej na celu zwrócenie uwagi na konieczność świadomego inwestowania.

Umowa z wybraną firmą zostanie zawarta na 4 miesiące.

O wyborze zwycięzcy zdecydują: liczba kampanii zrealizowanych przez koordynatora wyznaczonego do jej realizacji (waga:40) oraz cena (waga:60).

W przetargu mogą wziąć udział agencje, które w okresie ostatnich trzech lat zrealizowały co najmniej dwie usługi polegające na zaplanowaniu i przeprowadzeniu kompleksowych kampanii społecznych lub informacyjnych o zasięgu ogólnopolskim o wartości nie mniejszej niż 1 mln zł brutto każda.

Zainteresowane agencje mogą składać oferty do 5 sierpnia br.

Dołącz do dyskusji: KNF szuka agencji do kampanii o świadomym inwestowaniu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl