SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kolejne certyfikaty akcji ŻW

Rusza kolejna edycja akcji 'Życia Warszawy' pt. 'Podręczniki na gwarancji'.

Akcja prowadzona jest pod patronatem Mazowieckiego Kuratorium Oświaty i Biura Edukacji m. st. Warszawy.

Od roku stołeczny dziennik apeluje do warszawskich szkół, by te nie nakazywały swoim uczniom zbyt często i bez uzasadnionej potrzeby wymiany podręczników. Jak wiadomo, wiąże się to z dużymi kosztami. Dla wielu rodzin są to wydatki przekraczające ich możliwości, stąd częste problemy w zaopatrzeniu uczniów w pełen komplet podręczników do danej klasy.

Placówki, które przystępują do akcji „Życia Warszawy”, otrzymują specjalny certyfikat „szkoły, która zapewnia podręczniki na gwarancji”, sygnowany przez Kapitułę w składzie: Mazowiecki Kurator Oświaty, Z-ca Biura Edukacji m. st. Warszawy i Redaktor Naczelny gazety. Szkoły te poprzez przystąpienie do akcji dają wyraźny sygnał swoim uczniom i ich opiekunom, że są w stanie zapewnić wysoki poziom nauczania bez niepotrzebnych kosztów.

W tej chwili w akcji uczestniczy ponad 50 warszawskich placówek oświatowych. W czwartek, 22 czerwca, dołącza - i otrzymuje certyfikat - piętnaście kolejnych.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kolejne certyfikaty akcji ŻW

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl