SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Kolejne decyzje koncesyjne KRRiT

KRRiT przedłużyła na kolejne 10 lat koncesje regionalnym oddziałom m.in. Radia Vox FM oraz Radia Plus.

Kolejne decyzje koncesyjne KRRiT

Podczas wtorkowego posiedzenia Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji nie podjęto decyzji o przyznaniu nowych koncesji na nadawanie programów. Członkowie rady podjęli jednak uchwały o przedłużeniu na najbliższe 10 lat koncesji dla kilku istniejących już regionalnych rozgłośni radiowych.

Archidiecezja Białystok będzie mogła przez 10 kolejnych lat nadawać program stacji Vox FM w Białymstoku (103,3 FM). Rozgłośnie Radia Plus w Lublinie (87,9 FM), Opolu (107,9 FM) oraz Radomiu (90,7 FM) także będą dostępne przez taki sam okres. Zgodę na przedłużenie koncesji dla tych rozgłośni otrzymały odpowiednio: archidiecezja lubelska oraz diecezje: opolska i radomska.

Diecezja siedlecka otrzymała zgodę na nadawanie programu Katolickiego Radia Podlasie (101,7 FM), a spółka Radio Park na nadawanie programu Radia Park (93,9 FM) w Kędzierzynie Koźlu. Z kolei białostockie przedsiębiorstwo Jard będzie mogło nadawać przez 10 kolejnych lat program Radia Jard (89,2 FM).

Nowe koncesje na terenie Warszawy i Krakowa KRRiT przyzna w przyszłym tygodniu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kolejne decyzje koncesyjne KRRiT

10 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Nick
Radio eR ponownie Plusem??? To fakt czy pomyłka redakcyjna???
odpowiedź
User
lord
Czas kiedy została przyznana poprzednia koncesja to wtedy było Radio Plus i datego tak pisza.
odpowiedź
User
Nick
Przy takim trybie rozumowania, Vox Białystok powinien być Plusem albo Radiem Miłosierdzie (nie pamiętam, jak się nazywali 10 lat temu, ale Voksem nie byli). Poza tym co za dziennikarze pracują w tym portalu, by nie zainteresować się czy to nie błąd i z czego wynikł? W ten sposób wprowadzają czytelnika w błąd.
odpowiedź
User
ziom
To znaczy,że Vox w Białymstoku zostaje ? Przecierz Vox miał być tylko w Warszawie,a opzostałe Plusami.była już zgoda KRRIT na połączenie sieci również w Białymstoku,a tu taki numer ? Od września Plus miał mieć 21 stacji - 13 swoich i 8 Voxów,o plusie w Lublinie nic się nie mówiło,To jakaś samowolka !!! KRRIT mówi o Plusach a potem i tak robi co chce...Żałosne !!!!!!!!!!!!
odpowiedź
User
Piotr
@Ziom, nie przejmuj się i nie denerwuj. Redaktorzy tego portalu dali ciała. Podali jakąś oficjałkę KRRiT, nie racząc nawet zastanowić się nad zawartą w niej informacją. Jeśli ktoś tu powinien się wstydzić, to nie tylko KRRiT (mogliby uaktualniać nazwy stacji - wypada wiedzieć, komu się przedłuża koncesję), ale Wirtualnemedia. Niby specjaliści, a jak widać to zwykli amatorzy.
odpowiedź