SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kolejny roszady w Bauerze

Nowo naczelna dwutygodnika "Świat Kobiety"

Ewa Wagner objęła z dniem 1 sierpnia br. stanowisko redaktor naczelnej dwutygodnika Świat Kobiety. Dotychczasowa naczelna, Urszula Surmacz-Imienińska do 1 września pełnić będzie funkcję redaktora prowadzącego dwutygodnika.

Ewa Wagner jest magistrem ekonomii (Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Berlinie) i absolwentką Podyplomowego Dziennego Studium Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim.

Z prasą kobiecą Ewa Wagner związana jest od roku 1990, kiedy rozpoczęła pracę w wydawnictwie Jahr Verlag. W latach 1992-1998 pracowała jako redaktor działu mody i urody w tygodniku TINA wydawnictwa Bauer, a w latach 1998-2003 w wydawnictwie Axel Springer Polska, początkowo w czasopiśmie kulinarnym Pani Domu poleca. W 2000 roku objęła stanowisko zastępcy redaktor naczelnej do spraw poradniczych tygodnika Pani Domu i pełniła tę funkcje przez prawie dwa lata. Od 2002 redagowała wydania specjalne Pani Domu (Pani Domu natura, poleca, extra).
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kolejny roszady w Bauerze

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl